Wpis z mikrobloga

Czas na arcy ciekawy pojedynek w grupie "C"!

Dziś granice #!$%@? przesuną się znacznie, gdyż mamy do czynienia z dwiema naprawdę sławnymi postaciami!

SamiecAlfa to absolutna gwiazda sprzed kilku lat. Wówczas był osobą najbardziej rozpoznawaną na mirko, ale jednocześnie najbardziej ośmieszaną, co nie powinno dziwić. Samiec to mitoman z wybujałą wyobraźnią i ego sięgającym najwyższych szczytów Marsa!
Jako, że Samiec to relikt przeszłości, choć często się pojawia postując z multikonta to pozwolę sobie jednorazowo otagować #samiecalfacontent, co by wyrównać szansę w pojedynku z...
...Shenzhou! Dawny Sam to postać absolutnie nietuzinkowa biorąc pod uwagę wszystkich przegrywów. Jest inteligentny i romantyczny na swój sposób, bo potrafi napisać coś pięknego, a za chwilę coś zupełnie przeciwnego i obrzydliwego. Jednak nie przenosi frustracji na pojedyncze osoby, raczej na siebie i otoczenie, w którym się wychował, więc mizoginia nie jest w nim silna.

SamiecAlfa - Z pewnością również każdy go tu kojarzy. Jeśli nie, na pewno jeden z komentarzy pod wpisem powinien rozwiać wasze wątpliwości. Został permanentnie zbanowany, ale co jakiś czas wraca.

Chciałoby się napisać, że nikomu nie trzeba przedstawiać sylwetki* Samca, ale ta znamienita postać to relikt przeszłości i tylko czasem wraca na mirko niczym Biała Dama przypomnieć o swoim błędnym losie.
Samiec z pewnością kwalifikuje się do bycia stulejarzem z nutką mizogini, choć to nie jego główny "atut".
Zawodnik z pewnością cierpi na schizofrenie, gdyż wydaje mu się, że jest erudytą, mistrzem sztuk walki, ruchaczem jakiego Sashą Grey nie widziała- cały Samiec Alfa. Samiec przedstawia wszystkie swoje doczepione umiejętności w tak niezdarny sposób, że można się jedynie nad nim zlitować. Potrafi zadowolić kobiety jak żaden inny( 100% kobiet może potwierdzić, że nie wie nic na ten temat)**.
Trzeba przyznać, że sam SamiecAlfa nie jest agresywny dopóki nikt go nie sprowokuje(agresja w internecie to też agresja).
Zawodnik to wyjątkowy, bo nie można go przyczepić do żadnego nurtu #!$%@?. Marka jedyna w swoim rodzaju.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shenzhou aka. SamGamgee - W ostatnim czasie niezwykle znana osobowość na wykopie. Znany przede wszystkim ze swoich wpisów na temat braku dziewczyny oraz tęsknoty za bliskością ze strony drugiej osoby. Jest samotny a jego największym marzeniem jest znalezienie partnerki i nie chodzi mu tylko o seks! Shen jest wrażliwym romantykiem i marzy mu się wielka miłość w obie strony. Niestety do tej pory nie jest mu to dane, co dość mocno przeżywa, dając temu znaki na mirko. Tego kandydata chyba nie trzeba nikomu szerzej przedstawiać. Dodatkowo markę wyrabia mu tag #codziennyshenzhou gdzie wrzucane są screeny największych perełek tego zawodnika. Mimo że większość wpisów to czysta stulejarność, często pojawiają się też naprawdę inteligentne wpisy. Widać że różni się od większości stulejek.
Wbrew pozorom, to dobry chłopak, który ociepla wizerunek stulejarzy.

##!$%@? ##!$%@?
PiccoloColo - Czas na arcy ciekawy pojedynek w grupie "C"! 

Dziś granice #!$%@? pr...

źródło: comment_PjXilbs0lv3IzZIz7072sna28UWCJjBQ.jpg

Pobierz

Grupa C

  • SamiecAlfa 54.6% (406)
  • Shenzhou 45.4% (337)

Oddanych głosów: 743

  • 45
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: o mnie nikt nie pamięta a też byłem jedną z postaci których Samczyk szczerze nienawidził XD stworzył przynajmniej jedno multikonto z moim nickiem XD

IMO Sam to troll, Łukasz to kawał popieprzonej osobowości XD
  • Odpowiedz
https://www.wykop.pl/wpis/12479311/uwaga-nie-ponosze-kosztow-leczenia-onkologicznego-/
ZNALAZŁEM KOPALNIĘ CYTATÓW SAMCA

Już miałem napisać coś krytycznego, ale jako profesjonalista w swoim zawodzie, udało mi się powstrzymać od tego. Poważnie pytałeś?

Szkoda mi czasu na pisanie CV, bo wszyscy pracodawcy po prostu mnie znają. Pozwolę sobie w skrócie:

– 5 lat dziennikarstwa i komunikacji społecznej, 1 rok polityki społecznej, matka była polonistką, siostra nią jest, piastując wysokie stanowisko w ministerstwie edukacji.

– jakiś wpływ na mnie to wywarło, choć
  • Odpowiedz
#!$%@?

Murki, jaki macie pogląd odnośnie "tradycyjnej rodziny"?

Ja chyba mam dziecko, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby się ożenić z jego matką.

Już wtedy miała lekką nadwagę (ale nie była gruba), a z tego co słyszałem, "ostatnio strasznie się roztyła".

Pewnie dlatego nie odbiera telefonów. Nie chce się jej sięgać do słuchawki.

Ale ma to swoje dobre strony, bo nie płacę alimentów.

Koneser kobiecej urody

Ej, #
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: no jak urwis nie ma czasu to możemy razem coś ruszyć, bo jak przegrywał z jakimś lamusem z nocnej co nic w życiu nie odwalił to aż mi się smutno zrobiło, Samiec jednak był ewenementem. Zasługuje na wyższe miejsce, zasługuje na więcej. Tylko nie mogę znaleźć jego wpisów o naganiaczu w cienkich spodniach bawełnianych i to mnie smuci :(
  • Odpowiedz