Wpis z mikrobloga

Nie mam słów na te ameby w komentarzach na FB lub na YT które mówią, że Arsena nie zapraszać. Pewnie, może jeszcze niech gruby sam streamuje. Dobrym pomysłem jest też to, żeby wyłączał kamerę i wyciszał. Patologii mówimy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie to Ci sami którzy mówili, że ostatni stream to stream roku xDDDD
Mam nadzieję, że WuWunio wymyśli coś, żeby była beka bo inaczej to gruby nie będzie czaił jego sarkastycznych pytań.
#danielmagical
  • 11
@LIRYCZNY_IMPERATOR: powiem tyle Arsen to najgorsze dno intelektualne na streamie i to że czasami odwali coś (patrz zaatakuje kogoś bo jest niezrównoważony jak #!$%@?) albo że potriggerujemy donejtami było zabawne za pierwszym razem, teraz to cringe i Arsen to słabsze ogniwo od Małysza bo pies ma trochę inwencji twórczej i jakoś stara się coś robić imo. Arsen jest beznadziejny pogódź się z tym ¯\_(ツ)_/¯
@LIRYCZNY_IMPERATOR: bo gruby już nie potrzebuje dymów, arsena i innych. Gruby zdobył coś więcej, ma stałą widownie, która zżyłą się z rodzinką i ogląda go już na zasadzie serialu. Wykop i jego chęć niesamowitych dymów to tera może 3% oglądaczy, zresztą dymy dymom nie równe, jak widać większość woli dymanie blondyny niż walenia krzesła na suke i ognisko w pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LIRYCZNY_IMPERATOR: psioczysz na tych z FB i YT, ale sam jesteś tylko chłonny dymów bo nudzi ci się w domu, czy co, Arsen to ostatnia osoba do robienia ich bo kiedy on je robi, to zobacz że jest nerwówka i robi się niebezpiecznie, Arsen jest troszeczkę nieobliczalny, ale może nigdy nie zrozumiem jego fenomenu :/
@czillaut: chodzi o różnorodność dymów ja osobiście tęsknię za skakaniem z okna, za wywaleniem kanapy przez okno, za łbem Seby w wiadrze bo to kurde było to, bez cringu, spokojne dymy ku ucieszy gawiedzi, a blondyna to nie dymy, to randomowa sytuacja która jednych bawi a innych nie, normalna sprawa( zależy od dojrzałości emocjonalnej) ale gruby powinien wymyślać nowe dymy bo kolejny stream z siedzenia na urzędniczej to już przesada.
@mlodyfilip: On nie jest fenomenem. Stream Magicala gdy są dymy, to jest czysty spontan. Arsen nie wiesz kiedy coś #!$%@?. Przykładowo ta Blondyna która mnie #!$%@?ła na streamie ale przynajmniej coś się działo. Zawsze jak są dymy to ludzie piszą ten out, ten out. Arsen zalicza się do grupy, która jak jest, coś będzie się dziać. Ludzie starają się wyeliminować takich typów co tylko wpływa na jakość streamów, które ostatnio wieją