Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki. Mam do oddania parę fajnych książek wiec organizuję #rozdajo !

Do wygrania nie jedna a dwie książki! (2os wygrywają po 1 losowo wybranej książce)

My tu gadu gadu a ja jeszcze nie napisałem najważniejszego!

Do wygrania:
Biografia Elona Muska- miękka okładka, przeczytana raz

Książka Michała Kędziora (mr. Vintage) Rzeczowo o modzie męskiej- twarda okładka, przeczytana raz.

Losowanie w środę przez mikrorandom- osoby pulsujące ten wpis biorą udział w losowaniu.

Zielonki które założyły konto do momentu utworzenia tego wpisu nie biorą udziału.

Wysyłka paczkomatem, Ew poczta Polska. Good luck! #rozdajo #elonmusk #spacex #modameska #czytajzwykopem #ksiazki
Pobierz
źródło: comment_iV1NnkM5cz8n5yB22UyYQyBMwxDvSKNB.jpg
  • 38
@Croudflup: chyba nadal nie rozumiesz o czym jest ta książka. Chętnie bym zobaczył jakiegoś "piwniczaka" który ubiera sie w ten sposób. PS nie szukaj drugiego dna tam gdzie go nie ma. W mojej branży wymaga sie stylu business- książka pomogła mi dowiedzieć sie co można z czym łączyć a z czym nie wolno. Moze jakiemuś Mirkowi sie przyda
Pobierz
źródło: comment_tEkenlGhd0k7OkecKib1B66n3bC5MwWt.jpg
@Max_Sop: Polecam książkę Kędziory. Można lubić bądź nienawidzić blogerów modowych, ale są podstawy doboru ubioru który każdy facet powinien znać i ta książka w przyjemny sposób to przedstawia.

Jakbym jakimś cudem został wylosowany, to dobrze by było gdyby padło na biografię Muska, gdyż drugą pozycję mam od dawna :D