Wpis z mikrobloga

Co się dziwić że większość wykopków źle wspomina szkołę i nigdy by tam nie chciała wrócić. Przypomnijcie sobie największych przegrywów którzy wszystkie przerwy stali sami pod parapetem i coś tam czytali w zeszytach albo gapili się w telefon. Tacy że jak cała klasa dla przypału miała iść na wagary w dzień wagarowicza to mimo że 20 ileś osób szło to zawsze się znalazło paru takich co zostało i sami z nauczycielkami siedzieli w klasie przez cały dzień.

Pierwsze związki, podkochiwanie się i pierwszy seks. Codziennie spotykać się z kolegami, nie musieć płacić czynszu, zero jakichkolwiek odpowiedzialności a o 15 po szkole być świeżym i wypoczętym na tyle że można iść sobie po lekcjach na jabola gdzieś na dworze z fajnymi ludźmi z którymi faktycznie się kumplujesz i często przeistaczało się to w wieloletnie znajomości.

No ale zawsze byli tacy jak w pierwszym akapicie, odludki które nigdy nie miały odwagi żeby chociaż raz zrobić coś głupiego i wbrew zasadom. Nawet jak się chciało z takimi jakoś zacząć kolegować to się nie dało bo sami tego nie chcieli a najczęściej też się nie myli. I tacy w większości siedzą na wykopie, oczywiście że będą źle wspominać szkołę i wmawiać innym że to było piekło mimo że dla normalnych ludzi to są czasy nostalgii, no ale

IM ZA TO NIKT NIE PŁACIŁ A TERAZ JAK JUŻ MUSZĘ WYJŚĆ Z DOMU, JA, ANTYSPOŁECZNY ODLUDEK TO MI PRZYNAJMNIEJ ZA TO PŁACO


Przynajmniej taka jest ich wymówka. I tak każdy wie przegrywie że na 15 minutowej przerwie w maju jak na dworze było 25 stopni to stałeś sam na pustym korytarzu pod parapetem i sprawdzałeś czy dobrze napisałeś zadanie domowe na WoS.

#przegryw #takaprawda #oswiadczenie #truestory #bekazpodludzi #stulejacontent
  • 47
  • Odpowiedz
@januszhajsow: haha, właśnie o takim czymś mówię. Twój wewnętrzny mechanizm obronny to wmawianie sobie samemu że te sytuacje o których piszę miały miejsce w gimnazjum w wieku 15 lat mimo że z kontekstu jasno wynika że to 2-3 klasa liceum. Oczywiście że potrzebujesz mamić samego siebie bo jeszcze dotarłoby do ciebie że jesteś przegrywem którym inny gardzą.
  • Odpowiedz
o 15 po szkole być świeżym i wypoczętym


@UrbanHorn: CO XD

dzień w dzień wychodziłem ze szkoły po 15:30 i byłem tak zjechany że nie miałem już na nic ochoty, a trzeba jeszcze się nauczyć / odrobić lekcje

aktualnie wychodzę z pracy o 15:30 i #!$%@?, reszta dnia dla siebie... no i w porównaniu do szkoły to praktycznie zero stresu, lubię swoją pracę i jest zajebiście. ze znajomymi z liceum dalej
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: i co potem? wyższa szkoła zarządzania polem namiotowym? xD opanuj stulejkę i schowaj się do nory, skąd przypełzłeś
każdy głupi może zrobić te rzeczy, które opisałeś, a te słynne hehe przyjaźnie się niestety rozpadają, chyba że z liceum, ale to ci nie powiem bo nie skończyłem jeszcze
pewnie twardych narkotyków też nie brałeś co mati?
  • Odpowiedz
@januszhajsow: Tak jesteś jak Elon Musk bo jesteś przegrywem xDD Sprawdź sobie może czym są umiejętności społeczne i czy więcej ludzi w życiu odnosi sukces bo się potrafi dogadać z innymi czy dlatego że jest dzikusem przegrywem
  • Odpowiedz
@januszhajsow: To że jednostka coś osiągnęła pomimo takich a nie innych warunków to jest ewenement a nie reguła która tyczy się innych. Kojarzysz mi się z ludźmi którzy planują rzucić szkołę bo Bill Gates tak zrobił i patrz jak na tym wyszedł.
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: Tak, a potem Wyższa Szkoła Zarządzania #!$%@?ą XD Miałem w gimnazjum kilku takich "hehe luzaków" i oni teraz robią na budowie albo studiują zarządzanie w Zamościu czy innym #!$%@? Chełmie XD Podziękuje już, wystarczyło mi użerać się z debilami przez całą podstawówkę i gimnazjum, żeby już w liceum mieć normalniejszą, może mniej "fajną" klasę (matfiz oczywiście, bo w mniejszych miastach tam jedynie są bardziej inteligentni ludzie, reszta profili to w
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: bardzo fajnie, że masz takie wspomnienia, szkoda tylko że brakuje Ci empatii, żeby wczuć się w tych niby 'przegrywów', z których się śmiejesz. Dziwne, że jeszcze nie doszedłeś do wniosku, że każdy dostaje inne szanse na start w życiu i mogą być inni charakterem od Ciebie. Tobie ten czas zleciał beztrosko i szczęśliwie, więc skąd to prawo do wyśmiewania innych, którym się inaczej powiodło? Poszerz horyzonty człowieku.
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: Yyyy Elon nie ma umiejętności społecznych. Ludzie go unikali. Do tej pory nie potrafi się składnie wypowiadać. Więc nie pieprz i poczytaj jego biografię.
  • Odpowiedz