Wpis z mikrobloga

30875,23 - 5,08 = 30870,15

Mirki, 30 minut nie złamałam, bo tłumy na starcie straszne, ale i tak #chwalesie ale życiówka jest! Średnie tempo 6:01min/km! 4F Piątkę Praską uważam za wielki sukces, szczególnie po tym strasznym poniedziałku! Teraz 3 dni odpoczynku od biegania, a później przygotowanie do niedzielnego finału Pucharu Króla! Miłego Kochani!


#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega #pokazmorde
Kinja - 30875,23 - 5,08 = 30870,15

Mirki, 30 minut nie złamałam, bo tłumy na starcie...

źródło: comment_xjgLIZ9LRgJNXLHKatSkfCYcV4JrILNe.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kinja: Brawo! Ładny czas, ja też na pierwszych zawodach popsułem sobie wynik przez dreptanie w tłumie ale byłem równie szczęśliwy :)
A micha bardzo sympatyczna (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@kuzyn_mirka: no jak wyciągnę nogi to chodzę gdzieś w okolicach 7'30''. Pamiętam kiedyś sobie szedłem spacerem brzegiem rzeki, wyprzedziła mnie jakaś biegnąca niewiasta. Dla śmichu po chwili zacząłem iść szybkim tempem. Po kilometrze była jakieś 50 metrów przede mną.

Mam trochę mieszane uczucia przy takich wpisach, niby fajnie że ktoś rusza tyłek, że cieszy się z tego co robi, ale to trochę jak wrzucanie foty rozbabranej jajecznicy "patrzcie, umiem gotować!".
  • Odpowiedz
  • 0
@tomtom666: To do mojego wyniku dodaj sobie jeszcze to, że mam astmę wysiłkową i mimo regularnego biegania jest mi trochę trudniej. Nie szukam wymówek, wiem, że wynik dupy nie urywa, ale dla mnie jest on super i to mnie cieszy. Już nie mówiąc o tym, że ja naprawdę biegać nie znosiłam i to ja byłam jedną z tych osób, co na wf nie potrafiła 600m przebiec, a teraz mój rekord
  • Odpowiedz
@Kinja a ja po prostu gratuluję i sam idę pobiegać. Oczywiście amatorsko :) Komentarze jak zwykle nie zawodzą, czy ktoś siedzi spasiony na kanapie czy biega/zaczyna biegać/uprawia jakiś sport rekreacyjnie to i tak jest źle. Szkoda gadać, miłego dnia!
  • Odpowiedz
@joandrzej: Dzięki, wzajemnie! A co do ludzi, to tak po prostu jest, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, a ja mam prawo mieć je gdzieś i robić swoje (ʘʘ) Powodzenia w bieganiu! ʕʔ
  • Odpowiedz
@Kinja: No cóż, ja po prostu uważam, że biegasz, dużo, dużo poniżej swoich możliwości. Ale ja zawsze byłem perfekcjonistą, co czasem jest sporą wadą. Biegaj jak chcesz i ile chcesz.
  • Odpowiedz
@tomtom666: Z tym możesz mieć rację, że stać mnie na więcej, chociaż i tak wiecznie słyszę od mojego Taty, że za szybko chcę biegać i dłuższe dystanse i szybciej (dzięki niemu zaczęłam, więc robi mi za mentora w kwestii biegania). ( ͡° ʖ̯ ͡°) A perfekcjonizm w sporcie moim zdaniem wadą nie jest, tylko czymś, czego w sumie mogę Ci pozazdrościć! ʕʔ
  • Odpowiedz
@Kinja: dobra rada - zacznij od "szybciej", zejdź poniżej 30 sekund na 200 metrów, jak będzie ciężko odwiedź siłownię. Będziesz mieć prawidłowy styl, silne stawy i ścięgna. Przy dobrze ułożonym programie nie ma bata, żeby nie zejść poniżej 25 w pół roku, jeśli nie ma się ciężkiej niewydolności serca czy czegoś takiego. I wcale nie oznacza to katorżniczych treningów, tylko treningi robione z głową.

Chyba, że po prostu chcesz sobie
  • Odpowiedz
@tomtom666: Raczej to drugie, ale to nie oznacza, że nie zamierzam mieć też bardziej ambitnych celów. Wielkie dzięki za poradę! Mam nadzieję, że się przyda.
  • Odpowiedz