Wpis z mikrobloga

Mirki jak wygląda rozgrywka multiplayer w ARMA 3?
Na czym polega ta gra, zrzuca się graczy i mają ze sobą walczyć, czy może są jakieś cele, albo tryby?
Widziałem, że ludzie potrafią odgrywać różne scenariusze ale to jest na zasadze, że samemu trzeba wszystko ogarniać, czy dzieje się to z poziomu gry?

#arma3 #armaforces #kiciochpyta
  • 20
  • Odpowiedz
@Delfin17: jeżeli chodzi o rozgrywki armaforces, to jest zeus - czyli gracz który rozstawia jednostki wroga i tworzy nam cele, lub ktoś może jeszcze wcześniej przygotować gotową misję i odpalić.
To co widzisz u góry to jest właśnie perspektywa zeusa.
  • Odpowiedz
@bigdomin9: @Bigby: Chodzi mi tutaj bardziej o to jak wygląda taka zwykła rozgrywka bez żadnego premade

W CSie mamy system rund i cel misji
W BF
ie mamy na ogół podbój, i system kuponów z odrodzeniami

Zastanawiam się jak to wygląda w Armie bo widzę na steam, że jest -66% to trochę kusi :D
  • Odpowiedz
@Delfin17: > Chodzi mi tutaj bardziej o to jak wygląda taka zwykła rozgrywka bez żadnego premade

Burdel xd
Są różne tryby, od battleroyal po milsimy
  • Odpowiedz
@Delfin17: Ciężko opisać, jest od groma trybów. Publiczne serwery bez modów to King of the hill (bardziej arcadowy tryb, 3 drużyny walczą o kontrole nad miastem, zdobywasz kase i odblokowywujesz bronie i pojazdy), Altis Life to roleplay, Wasteland to pvp i budowa baz. Możesz też grać na singlu albo bawić się w edytorze. Do wyboru do koloru.
My w #armaforces gramy bardziej ''realistyczne'' misje #pdk (
  • Odpowiedz
@Bigby: Ok, dzięki

Zastanawiam się czy jest sens kupować tą grę jeśli nie mam czasu na ustawianie się z daną grupą ludzi.
Chciałbym tylko usiąść, pograć i odejść bez większych zobowiązań.
  • Odpowiedz
@Delfin17: Ciężko to wytłumaczyć komuś kto grał tylko w causalowe multiplayerówki. Otóż w armie 98, no dobra 90% zawartości tworzą gracze i wszystkie "tryby" są stworzone przez nich. Gra natomiast wygląda tak, że dowolny gracz, w stylu mistrza gry, może stworzyć w edytorze swoją misję i pozostali gracze ją odgrywają. Oprócz tego gracz może też działać jako "zeus" i mieć w czasie rzeczywistym pełną kontrolę nad rozgrywką, może ustawiać postacie,
  • Odpowiedz
Ogólny tryb gry to symulator. Wiekszosc piechota ale świetne tez gra sie pojazdami. Jak juz wcześniej pisano sa różne rozgrywki pelne rpg team deathmatche (king of the hill). Wdodatku apex wprowadzono przechodzenie wspolnie kampanii. Sa tez tryby
  • Odpowiedz
@Delfin17: zależy co odpalisz. Są tryby symulacji , pełnej symulacji ( nawet GPSa nie dostajesz) , rozmaite tryby rpg ( nie mówię o rakietach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) , pochodne DayZ czy ostatnio popularny Battle Royale. Jednakże prawie wszystko łączy powolność. Najszybszy jaki grałem to Battle Royale, gdzie strefa gry dość szybko ( jak na armę ) się zmniejsza
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak zginiesz 10 razy w pierwszej misji, nie widzac nawet skad strzelali... to tak ma być. A tak na serio to nie biegaj bez potrzeby(szukając np. lepszej pozycji) , poruszaj sie od osłony do osłony, cały czas się rozglądaj (lewy alt i ruch myszki) używaj granatów (co 2gi ma przy sie dwa więc łatwo uzupełnić) i zwracaj uwagę na broń, szukając ulubionej. Prawie zawsze większy kaliber jest lepszy. Arma jest na początku
  • Odpowiedz