Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie potrafię się już niczym cieszyć, nie potrafię obejrzeć serialu, przejść gry, cieszyć się z wyjścia ze znajomymi. Wszystko uznaję za stratę czasu, mam ochotę czegoś się pouczyć - 10 minut i dłużej nie dam rady być skupionym. Zaczynam grę, serial - kilka minut i wyłączam, w głowie cały czas myśl, że mogę zrobić coś bardziej produktywnego. Ostatecznie kończę przeglądając social media, reddit, wykop, cokolwiek. Sprawia to, że czuję się totalnie bezwartościowy. Przez jakieś 3 tygodnie wychodziłem z piwnicy i zmuszałem się wychodzenia do ludzi - po chwili zdałem sobie sprawę, że kompletnie nie interesuje mnie co mają mi do powiedzenia. Czuję się jak pieprzony przegryw, który nie potrafi niczego dokończyć. Nienawidzę weekendów i dni wolnych, w te dni jest najgorzej, czuję jakbym robił coś złego. Praca to swego rodzaju wybawienie, po 10 godzinach fizycznej pracy nie czuję się już tak bezproduktywny.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Może spróbuj programowania. Serio też tak mam włącznie z weekendami aż na nadgodziny lecę (i teraz narzekam XD). W programowaniu postanawiam sobie coś zrobić. Stawiam jakąś barierę i lecę, siedzę piszę sobie, doszukuję w necie, sypię przekleństwami a gdy już to zrobię to szczęśliwy jak dziecko jestem. Może jeszcze sport jak ktoś wyżej napisał, lub rysunek. Generalnie postaw sobie barierę która wydaje ci się nie do przeskoczenia a gdy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd ja to znam. Dopiero co szkołe skończyłem i wmawiam sobie, ze kazda wolna chwile musze wykorzystywać w rozwijaniu samego siebie bo przecież bez hajsu bede nikim XD Koniec końców gowno z tego wychodzi bo mysle o stu rzeczach naraz zamiast skupić sie na jednym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania gonitwa myśli, pierwszy objaw schizofrenii, spróbuj dać sobie tydzień luzu, ułóż w głowie co naprawdę chcesz robić, skup się na kilku rzeczach nie na wszystkich, jak nie wiesz co robic nie czytaj g---o social mediów tylko usiądź i poczytaj książkę, albo idź spać. Daj sobie luz bo naprawdę zwariujesz, wiem bo sam mam to samo
  • Odpowiedz