Wpis z mikrobloga

Jakieś porady dla początkującego w
#battlefield1 #bf1 ? Pierwszy raz gram w strzelanki na #ps4 i mam mały problem z szybkością celowania. Wiem, praktyka czyni mistrza, ale może coś mam ustawić w ustawieniach albo może są jakieś triki przy celowaniu? I jeszcze jedno pytanie odnośnie "skórek" mam je zbierać czy lepiej sprzedawać odrazu? Dziękuje za pomoc :)
  • 12
@sobakievich skórki dają tylko wygląd, dostaniesz za nie złom który można wymienić na inne skórki, 2xpd lub części broni. A po prostu zwiększ czułość, jak wyżej pokazano. Jaką broń? Ale dla jakiej klasy? Dla szturmowca: automatico (okopowy chyba najlepszy, dawno nie grałem) lub strzelba (m67? Myśliwska chyba najlepsza). Medyk: m1907 sl lub mondragon snajperski. Wsparcie trudno powiedzieć. Dla snajpera zależy od odległości.
@Nova24: To są jakieś sprawdzone, poparte badaniami naukowymi (xD) najlepsze ustawienia czy po prostu tak sobie dałeś? Po kilkuset godzinach w BC2 i BF3 wjeżdżam w BF1, idzie coraz lepiej, ale w Battlefieldach mierze wysoko i zawsze staram się być w pierwszej trójce.