Wpis z mikrobloga

to smutne, ale taka prawda, mam wrażenie ze cale to euro 2016 to był jakis wypadek przy pracy


@b0b3r: zgadza się, wprawdzie 1 Lewandowski kadry nie czyni ale do 2014 pojawili się kolejni piłkarze i praktycznie na każdej pozycji mieliśmy mocnego zawodnika. No to lokomotywa ruszyła i jakoś się to ugrywało. W ME słaba grupa, słabi kolejni rywale. W tych eliminacjach też słabi przeciwnicy i się kosiło jednego po drugim
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: raczej normalne, że po jakimś czasie musi przyjść porażka. Nawet Boniek przewidywał, że możemy to przerżnąć, bo dawno nie przegraliśmy, a Duńczycy są na musie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale teraz cała rzesza ekspertów w końcu mogła dać upust swoim januszowym emocjom i powiedzieć - patrzcie, miałem rację, grają #!$%@?, nie nadają się do niczego, #!$%@?ć ich ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@rimyi: prawda jest taka że trafiliśmy do dość latwej grupy patrząc na resztę rostawien, ale o tym Grażyny i Janusze nie mówią.

Chodzi o styl porażki, nie mieliśmy nic do powiedzenia w tym meczu już od pierwszej minuty.
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: dobra tez jestem wkurzony na nich ake mam nadzieje, ze bedzie lepiej. Naj mnie #!$%@? gadanie januszy Pazdan na euro najlepszy teraz niech #!$%@? #!$%@? ze Glik tez dal dupy ale i tak naj w Milikiem koles z kadrze nie trafia w pilke caly sezon stracony przez kontuzje ale niech on gra za Libnettego kij ze jeszcze niedawno byl posmiewiskiem calego euro... to samo z bramkarzami albo Krychowiakiem przed
  • Odpowiedz
to smutne, ale taka prawda, mam wrażenie ze cale to euro 2016 to był jakis wypadek przy pracy


@b0b3r: O #!$%@? xD

Odjeb zajebiste zawody na EURO 2016

W eliminacjach do Mundialu 2018 rozgrywaj dobre spotkania, bądź na pierwszym miejscu w grupie z 5 zwycięstwami
  • Odpowiedz
@Skyworld: No dostali #!$%@? i co? Zdarza się najlepszym. Gniję z tej polaczkowatości.

Klepiemy Niemców? Ee, więcej szczęścia jak rozumu, Niemcy grali na 50%, to dopiero początek eliminacji więc się nie starali.
Dania nas klepie? GHHHURRRWA, PAZDAN GLIK FABIANSKI DO #!$%@? LEWANDOWSKI TY LISIE FARBOWANY CZEMU TYLKO W KLUBIE STRZELASZ NAWAŁKA DO DYMISJI WIEDZIAŁEM ŻE POLSKI TRENER NIC NIE OSIĄGNIE
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: Zdarza się najlepszym. Największe pretensje są o to że oni nawet nie grali. Gdyby po prostu Dania wczoraj błyszczała i miała swój dzień, nikt by nie miał pretensji. Na boisku nawet nie było starań. Największe pretensje są właśnie o to i o ucieczkę przed dziennikarzami.
Wytnij to i zostaną po prostu heheszki a wy zarzucacie polaczkowość. Gnij sobie dalej.
  • Odpowiedz
Zdarza się najlepszym. Największe pretensje są o to że oni nawet nie grali


@Skyworld: Zgadzam się z tym i również jestem na nich zły, ale żeby wyrokować po przegranym w bardzo słabym stylu meczu, że ostatnie 3 lata ich gry to "wypadek przy pracy", to trzeba nie mieć rozumu i być typowym niedzielnym kibicem.

Najlepsze, że wczoraj po meczu 90% wypowiedzi na mirko to były "hehe teraz to dopiero Janusze
  • Odpowiedz