Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#nofapchallenge
30/90

Jedna trzecia za mną i tak myślę, że można by się podzielić spostrzeżeniami z dotychczasowych efektów.

Pierwsze trzy dni były zaskakująco łatwe - po prostu nawet nie zauważyłem kiedy minęły, zero ochoty na "fap". Natomiast później zaskoczyły mnie niekontrolowane wzwody i silne erotyczne myśli które bardzo mocno uprzykrzały mi życie. Organizm wyraźnie dawał znać, że potrzebuje tej formy rozrywki, ale starałem się kontrolować to zimnymi prysznicami co przynosiło tylko doraźny efekt. Taki stan trwał do pierwszy polucji które miały miejsce 22 dnia wyzwania i od tej pory wszystko utrzymuje się w myślę w miarę normalnych warunkach.

- Zdecydowanie zwiększona pewność siebie
- Stałem się bardziej wygadany
- +1 centymetr w obwodzie ramienia jak i przedramienia - widzę i czuję, że mięśnie stały się bardziej nabite
- Jestem świeższy, w końcu nie mam problemów z zasypianiem i wysypiam się.
- Zarost rośnie szybciej, jest twardszy i ciemniejszy (wcześniej goliłem się raz na trzy dni, teraz muszę to robić codziennie)
- Póki co stanów około depresyjnych czy złego samopoczucia aż tak silnego nie zaobserwowałem, ale zdecydowanie przez pierwsze kilkanaście dni strasznie doskwierała mi cholernie wielka nuda.
- Bywają momenty w których nie czuje, że mam przyrodzenie - penis stał się objętościowo mniejszy.
- Natomiast zwiększyły się jądra jak i skóra na mosznie stała się grubsza.

Jak do tej pory wyzwanie na plus i mam nadzieję, że te mityczne fale złego samopoczucia, aż tak gwałtownie mnie nie strzelą i zachowam swoje "nowe moce".


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 5