Wpis z mikrobloga

No wytłumaczcie o co chodzi z tym szkolnym legendarnym już:
"Nie ważne kto zaczął"
Spotkałem się z tym tylko w szkole, w żadnym innym miesjcu, książce, historii lub filmie (prócz tych dla dzieci) nie.
Jakim prawem nauczyciel nie interesuje się tym kto jest odpowiedzialny za dane zdarzenie?
Sam pamiętam jak wielokrotnie jeszcze nawet w gimnazjum(!) dyrektor używał tego wyrażenia. Nie ważne że jakiś patologiczny #!$%@? mnie atakował a próbowałem się bronić, nie ważne kto zaczął.
Aż mnie zabolała dupa na samo wspomnienie że musiałem się użerać z takimi #!$%@? ludźmi.

#przemyslenia #szkola #pytanie #oswiadczenie ##!$%@? #feels
  • 93
  • Odpowiedz
  • 593
@Magromo zapewne gówno ich obchodzi uczeń, chcą mieć odwalone 8h pracy i żeby się nie pozabijały bo mogliby mieć problemy.
  • Odpowiedz
@Magromo: podczas tłumaczenia i tak nie ma możliwości ustalenia która strona zaczęła więc wiedzeni doświadczeniem karają obie,jak masz dzieci to powinieneś znać z autopsji
  • Odpowiedz
@Magromo: Ooo #!$%@?, dokładnie to, ta zasada to patologia max, ale w sumie, jakby patrzeć w perspektywie kilkunastu lat to można by ją rozszerzyć


A wzięła się stąd,że leniwej Grażce czy innej Maryśce po studiach się nic nie chce,a dyrektor... dobra, na państwowe szkoły szkoda słów, prywatne tym bardziej (ale u nas są de facto prywatne-państwowe)
W gimbazie to nie, współczuje dyrektora.
  • Odpowiedz
@darek-jg: W całej szkole były afery, wielokrotnie prosiłem nauczycieli o sprawdzenie ale nieeee, nieważne, to nie ma znaczenia #!$%@?.
@pilot1123: Dyrektor wielokrotnie mówił "mam zadzwonić po policje?", wiem że blefował bo nie chciał miec problemów, gdybym wiedział wtedy to co dzisiaj to kazałbym mu zadzwonic albo sam bym zadzwonił.
  • Odpowiedz
zapewne gówno ich obchodzi uczeń, chcą mieć odwalone 8h pracy i żeby się nie pozabijały bo mogliby mieć problemy.


@Xem_: Teoretycznie tak, ale dyrektor mojego gimnazjum był naprawdę #!$%@?, raz wziął mnie na półgodzinną rozmowę do gabinetu gdzie na mnie krzyczał itp., a to tylko dlatego że robiłem zdjęcia planu telefonem xD
Nieważne, że przerwę wcześniej robiło tak kilkudziesiąt osób, wtedy nie widział xD
Aż mnie skręca jak przypomnę sobie jeszcze
  • Odpowiedz
@Magromo: instrukcja postępowania wrazie napaści przez patola w szkole
1.mówisz przestań
2. nie działa ? udajesz się do nauczyciela dyżurnego
3. o nie ma go ? udajesz się do wychowawcy, ale pamiętaj NIE BIEGAJ
4. nie ma w pokoju nauczycielskim więc idziesz do kantorku
5. jest tam, pije kawę
6. okazuje się że przerwa jest dla nauczycieli więc musisz czekać na koniec lekcji
7. koniec lekcji, idziesz się wypłakać
8. kończy
  • Odpowiedz
Jakim prawem nauczyciel nie interesuje się tym kto jest odpowiedzialny za dane zdarzenie?


@Magromo: Bo ma to w dupie i nie chce mu się słuchać jak to Grzesiek do Maćka powiedział że jest głupi i się zaczęło, oczywiscie grzesiek zaprzecza, a klasowego kapusia nie było w pobliżu więc nie ma komu potwierdzić czyja wersja prawdziwa. Komu by się chciało.
  • Odpowiedz