Wpis z mikrobloga

tl;dr wygląda na to, że można się dostać na darkmoon island poza darkmoon fairie i zarobić trochę darkmoon tickets, oraz ewentualne nagrody, które w tych paczkach z tickets się znajdują. Przypuszczalnie również pofarmić pety, a na pewno ryby.

Sytuacja:
Dość dawno już nie grałam w Darkmoon fairie, więc nie wiem czy to norma. Czy komuś zdarzyło się zostawić swoją postać na darkmoon island i zalogować się na nią przed następnym faerie, jak robotnicy pracują nad postawieniem w goldshire portalu?
Miałam 2 postacie zostawione na Darkmoon Island; po zalogowaniu się na 1 z nich, automatycznie wyrzuciło mnie do goldshire. Po zalogowaniu się na drugą, okazało się, że jestem na Darkmoon, chociaż faerie się jeszcze nie zaczęło. Byłam tam zupełnie sama, choć zakładam, że inni gracze też zostawiali alty na wyspie darkmoon.


PS. jak kiedyś tam zginiecie, to zwróćcie uwagę, co mówi jeden z duchów - silas darkmoon wyciągnął go ze Stromu. Pytanie czy chodzi o Stromgarde, czy Strom. Bo jeśli to drugie, to Silas nie może być tym, kim się wydaje. Krążą ciekawe teorie spiskowe o tym fairie - jeden z vendorów, prof. jakiś tam, służy komuś o kim nie chce, by klienci wiedzieli, a oficjalny blog przytaczający słowa silasa, mówi, że nie chcielibyśmy wiedzieć z kim zawarł kontrakt, by mieć w "dzierżawie"(?) tą wyspę.
#wow
#worldofwarcraft
Pobierz
źródło: comment_hOWjAMxUuQiuCirH6QBoD4MVAXvYVXLS.jpg
  • 5
@Formek: za co??? Jak rozumiem, żeby dostać się w jakieś zakazane strefy trzeba zmienić kod gry (klienta??) patrz wyspa GM. A mnie tak daleko do programisty jak z Outlandu na Nothrend. Po prostu się zalogowałam.