Wpis z mikrobloga

@AvantaR:
Ogólnie najbardziej lubię relacje czytać relację tych, co walczą nie o medal, ale o limit. Są jakieś takie bardziej "ludzkie", a nie tak poważnie sportowe. Do tego wtedy widać że to dla nich jest pasja poza normalnym życiem, a nie zawód i czysty sport :)

Sam dziś o 19 startuje w płaskiej setce :P
Sam dziś o 19 startuje w płaskiej setce


@Ragnarokk: gdzie? :P

@AvantaR: szczerze mowiac jak swierca lubie itd, to specjalnie nie sledze wynikow life. Spokojnie zaznajomie sie z wynikami na finishu i czesc.
Moze jestem jakis chory samolub, ale tak po prawdzie to bardziej interesuje mnie co ja wykrece (czas albo numer bo to roznie bywa) na najblizszych zawodac :)
@AvantaR:
To ja niestety jestem fanatykiem relacji i śledzenia kropek. Ale właśnie takich relacji bardziej amatorskich, gdzie opisywany jest kolor trawy i są zdjęcia, niż relacje prosów którzy piszą o pułapach tlenowych. Takie zawody to chętnie bym zrobił (tyle że zupełnie nie moja liga), oglądam czasem filmiki z tras, ale nie kibicuje czołówce - ba, nawet nie kojarzę kto w czołówce jest.

@AvantaR: @PurpleHaze:
Konecka Setka. Po kompromitującym DFBG
Moze jestem jakis chory samolub, ale tak po prawdzie to bardziej interesuje mnie co ja wykrece (czas albo numer bo to roznie bywa) na najblizszych zawodac :)


@PurpleHaze: Myślałem że tylko ja nie przepadam za kibicowaniem ;)
Konecka Setka. Po kompromitującym DFBG potrzebuję czegoś do odbicia się :)


@Ragnarokk: a co sie stalo sie? Fajna.
Ja sie zastanawiam, czy mam juz na tyle nierowno pod kopula zeby probowac jakiegos startu w 24h po plaskim. Ale chyba jeszcze jestem zbyt normalny ( )