Wpis z mikrobloga

Tak w razie jakbyście nie mieli co robić w sobotę 09.09, to możecie wpaść nas odwiedzić przy stoisku Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek na XV Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych.
Z takich super atrakcji to będzie można sobie cyknąć foto à la „Dama z łasiczką”, a właściwie to „Dama z gronostajem”, tylko że to nie będzie łasiczka, bo będą bobry, także będziecie mogli zostać Damą z bobrem.
Mówiłam już o ciastkach? Ciastka są spoko i każdy znajdzie ciastko dla siebie, bo będą wege i bez gluta, ale też takie zwykłe będą, oczywiście w kształcie bobra \(^O^)/
No i bobry.
Z bobrami, oprócz zdjęć, będzie można zrobić dużo rzeczy:
- czochranie bobra
- wąchanie bobra
Będzie też można się dowiedzieć co nieco o bobrach.

A jak przyjdziecie ze swoim bobrem to będzie z nami nasz specjalista od bobrów - doktor weterynarz, co współpracuje z SPF i ma specjalizację z bobrów, także będzie mógł odpowiedzieć na wasze pytania i zbadać wam bobry.

A jak kogoś nie przekonują ciastka, to ja już nie wiem, co może was przekonać....
Fajnie by było, gdyby ktoś wpadł porobić nam foty (bo jak widać — ja nie umiem w zdjęcia bobrów) za wpis do portfolio XD albo ciastka.
#fretki #pokazfretke #fretka #fretkanadzis #trojmiasto #trojmiejskiewykopiwo se zawołam #gdansk #sopot #gdynia
#bobryatakuja #zwierzaczki
Zkropkao_Na - Tak w razie jakbyście nie mieli co robić w sobotę 09.09, to możecie wpa...

źródło: comment_AMo3W74Uvbm8fm34JzyAYCpFFXQkrGYL.jpg

Pobierz
  • 16