Wpis z mikrobloga

To zacytuję jeszcze raz....

Jeżeli w tym miesiącu nie udowodnię wam, że będzie działka, że będą cele zrealizowane i będzie dobry stream, to k** zniszczcie mój kanał, macie mnie unsubować wtedy, ok? Możemy taką umowę słowną z wykopem podpisać? Ale właśnie swój honor zatrzymać.. resztki, i z widzami. Jeżeli w tym miesiącu nie będzie działki, nie będzie tych kamer, nie będzie k zrealizowanego celu takiego, aby trochę naprawić wszystko, to macie mnie unsubować w ch. Ok? Zróbcie oddshota. 2 tygodnie. Znaczy, działka być może lada dzień, bo już mówię, notariusz jest już zamówiony i tak dalej... no wiecie, wszystko jest k** do zrobienia, nie? Jeżeli nie dotrzymam słowa....... zobaczcie teraz Wam mówię, mówię do wykopu i mówię do wszystkich widzów. Czyli do końca miesiąca nie będzie zrealizowanych celów tych takich ważniejszych, z działką, z rodzinami i tak dalej i tak dalej, to wtedy macie mnie unsubować, a ja może nawet i usunę kanał. Z ręką na sercu. Teraz rodzina. No. Ja chcę być dla Was fer... Ja mam z tego bardzo dobre pieniążki, mnie to cieszy, robię te streamy k** od 3 lat, bo ja to kocham robić.

#danielmagical
#grubyoszust
  • 4