Wpis z mikrobloga

Podaj mi w takim razie prawdziwą listę osiągnięć skoro to jest lekko satyryczny opis.


@patrykolos: Nie znam. A musi mieć? Była wtedy nowa w polityce. To nie jest funkcjonariuszka SB żeby mieć listę osiągnięć xDDDD
Nie wiem z czego się śmiać. Z jej miejsca zamieszkania? Że chodzi na demonstracje? #bekazprawakow
  • Odpowiedz
@rider3031 @patrykolos: jakże smutne jest życie kiedy chce się na siłę #!$%@? nawet do krótkiego opisu na stronie byle dowalic opcji politycznej, której się nie lubi xD że też sie Wam chce...

Napisała luzacki opis. JEST NIKIM, NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJE BEKA Z NIEJ!!!!1111
  • Odpowiedz
@ksaler: Masz wyjątkową okazję by udowodnić, że się mylę skoro tak twierdzisz, a jednak mimo to wolisz się doczepić tego, że mnie to bawi. Uwierz mi, że wcale nie czynię tego na siłę, a to, że opcja polityczna, którą lubisz nie ma nic do zaoferowania jest przykre.

@Kapoan: Zgadzam się.
  • Odpowiedz
@patrykolos: skąd pomysł że to opcja którą lubię? To jest problem internetu: bronisz kogoś i juz kogos na pewno popierasz, glosujesz, jestes wyznawca blabla ja po prostu luzno komentuje: widze smiszny opis dziewczyny i spieta dupe dwoch kolesi. Tyle. Nie znam dziewczyny i nie zamierzam szukac jakie ma sukcesy zyciowe.
  • Odpowiedz