Wpis z mikrobloga

#rozdajo #steam #steamrozdajo
No witam was mireczki xD Mam do rozdania pikne konto (no prawie pikne bo jest vac na cs:goł) ale jest kilka fajnych gierek takich jak :
- GTA EFLC
- Saint's Row 3
- Saint's Row 4
- Hitman: Absolution
- Saints Row 2
- GRID
- L.A. Noire
- Tropico 3 - Steam Special Edition
I inne mniej znane gierki :D
Warunki rozdajo :
- Zielonki nie biorą udziału
- losuje przez mirkorandom 1 września o 11:00 (no chyba ze nie wsatne to pozniej xD)
konto mozna tutaj zobaczyc - http://steamcommunity.com/profiles/76561198131485655
  • 67
  • Odpowiedz
W csgo każdy cheatuje xd


@SzlachcicPolny: no nie bardzo. Może ty cheatujesz i dużo innych graczy, ale ja np. nigdy. Jaki jest sens w ogóle oszukiwać? Przecież zero funu wtedy, chyba, ze dla Ciebie dobrą zabawą jest jak przeciwnik sie #!$%@?. Dla mnie powinni w ogóle banować całe konta steam za to. Dobrze, że już nie gram w csa.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Jasne, jak grasz poniżej LE-LEM to haxów nie spotkasz zbyt wielu(chociaż to też może nie być prawdą). Sorry ale jak w 7/9 meczach jakiś typ ma aimbota/wh, to nie widzę sensu grać uczciwie i przegrywać. Szczególnie po tym jak valve to ogarnia. Wiele razy im wysyłałem filmiki(na reddicie też lądowały w hot) jak kolesie #!$%@?ą przez ściany etc. Koleś bana dostał dopiero po 1,5 roku.
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: bez sensu. Też spotykałem w grach często aimboty/wh w swoich grach i jakoś mi nie przeszło przez myśl, żeby się odpalić. Gram na swoim poziomie i tyle, jak ktoś jest lepszy, albo cheatuje i ma wyższą rangę to trudno. Oczywiście #!$%@?łem sie i zgłaszałem oszustów, ale dalej nie czaje po co sam bym miał oszukiwać. Wg mnie jak ktoś cheatuje w jakiejś gównogierce to ma jakieś problemy ze sobą
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: W sumie to się zaczęło od tego, że znajomy(wykopek w sumie) napisał wh na zaliczenie i poprosił o przetestwanie. A potem wygrałem dostęp do końca życia do płatnych haxów. Ale tak, granie na haxach się nudzi. Przed używaniem haxów miałem LEM. Do globala wbicie nie było ciężkie(pojechałem swego czasu LDLC). Wydaje mi się, że po prostu miałem dość spotykania haxów na swojej drodze, których nie mogłem pokonać. Haxy wyrównały
  • Odpowiedz