Wpis z mikrobloga

Nooooo i szambo #!$%@?ło. Albo przynajmniej za chwilę #!$%@?. Godzina 22:30, jak co noc schodzę na dół zrobić sobie herbatkę bo czemu nie. Herbatka się robi, skaczę po kanałach z nudów, oo polsat, cokolwiek, i tak wszędzie lecą reklamy. -- Oczywiście.

Iiiii leci, zapowiedź nowego "SZOŁ", leci jak małysz na mamucie u szczytu swojej kariery. Te emocje, te wybuchy, te pościgi. Nowe szoł będzie szokało supermodelek plus-size (dyskoteka żółtych lampek), "koniec z dyktaturą rozmiaru 36!" (atak
nuklearny.mp3). No przynajmniej tak mówili. Uh-oh, już źle to widzę. W roli prowadzącej- jakaś pseudogwiazdka w rozmiarze co najmniej ++size w zbyt obcisłych ciuchach sądząc po tym, że cycki jej próbują desperacko #!$%@?ć w stronę gardła. Jeszcze trochę i ją uduszą. To będzie taka sama ironia jak poduszki powietrzne w aucie, które zabiły pierowcę podczas wypadku. Krótkie zajawki kogo tam nie spotkamy.

... i tu dochodzimy do momentu czemu #!$%@? mam problem z takimi programami. #!$%@?ą mnie modelki typu wieszak z kości na skórę. To jest choroba wykreowana przez to #!$%@? gejowskie środowisko projektancko-modelskie, a nie naturalne piękno. TYLKO #!$%@? CZEMU, czemu do ciężkiego #!$%@? musimy zaraz popadać w dugą skrajność?! Jak na ironię jedyną naprawdę śliczną kobietą z tej reklamy był jakiś milf lv ~40, który nie wiedziec czemu wymalował sobie nad piersiami słowo "maciora". Albo jej wymalowali na potrzeby fat shamingu. Ta kobieta jedyna z nich wszystkich była naturalnie atrakcyjna i zdecydowanie nie kwalifikowała się do tego cyrku. A cała reszta? Welp, pokazywali laski +++size, ubrane w jakieś wieczorowe kiecki, na jedną z nich ta kiecka tak opinała, że niebezpiecznie szybko zbliżało się to do widoku tych sznurków na wędzonych szynkach. Czemu #!$%@? znów zaczyna się ta chora akcja odwetowa pod tytułem "to geny", #!$%@? za co?! To tak się właśnie rodzi cała ta patologia, gdzie ludzie otyli zamiast walczyć ze swoją nadwagą wolą nic z tym nie robić i #!$%@?ć durne frazesy w stylu "grubych kości" czy "krągłości są piękne" "bo w tv tak powiedzieli". Zobaczymy jak z oglądalnością będzie chociaż jak ludzie się jarali rolnikiem szukającym trudnych spraw to obawiam się, że to może być kolejny kasowy hit.
#gownowpis #heheszki ##!$%@? #rozowypasek