Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie czemu ludzie szukaja do rank upowania zawsze full premade.
Mi osobiscie zawsze latwiej wbijalo sie rangi/lvle faceit solo ew. duo.
Zalozmy ze mamy gracza z goldem 2. Chce on wbic kalacha. Na solo wystarczy ze on sam rozwienie sie na poziom kalacha i bez problemu wbije rank upa. Przy calej 5tce 5 osob musi sie rozwinac na poziom kalacha/pojedyncze osoby wyzej. Dodatkowo czesto mozna trafic premade ze smurfami(ponizej LEMa/SMFC) czy cheaterow.
A Wy co o tym sadzicie? Ja osobiscie wole grac w 5tke, ale wiekszosc rang ktorych w czasie swojej gry nie bylem w stanie przeskoczyc z ziomkami(LE-> LEM LEM->SMFC SMFC ->>GE) czy lvli faceit wbilem praktycznie solo.
Dodatkowo czesto jest sytuacja ze np. 5x MGE zrobia premade Ograja 2/3 mapy. Uda im sie wbic LE. W tym momencie mimo ogranych map czesto dostaja #!$%@? od randomowej 5tki bo poprostu odpadaja aimowo.

#csgo

Latwiej Wam awansowac solo/duo czy full premade?

  • Solo/duo 28.6% (10)
  • 5 premade 71.4% (25)

Oddanych głosów: 35

  • 18
@NexciaK: nawet jeśli chodzi o wbijanie rang, to po prostu łatwiej sie dogadać, nie ma bariery językowej, masz pewność, ze nie trafisz na jakiegoś ruskiego dzieciaka. Zawsze to ograniczysz. Jak masz prowadzić za pysk to co za różnica czy randomy czy ziomków?
@NexciaK:

Bo są słabi. Jak chcesz rankupowac uczciwie albo zobaczyc w ktorej randze grasz to lepiej grac solo.
Przeciez typowy polski premade jest stworzony z 3och typów graczy:
A) 1, MAX 2 dobrych kolesi, entry-fraguja z reguly, w wiekszosci przypadkow gora tabeli
B) 1-2 krzykaczy - "JAK on mnie ZABIL, #!$%@? czit, tickrate" - ale co niedogra to pokrzyczy i jakos sie trzyma tej 5tki
C) 1 support z prawdziwego zdarzenia
@NexciaK: bo zawsze lepiej grac z ludzmi, ktorzy cos ogarniaja (albo przynajmniej daja info), a nie dostawac jakies boostowane kiepy, co albo trolluja albo sa zwyczajnymi gownami, mam takim #!$%@? #!$%@? aorte poprzegryzac
jak takiego malego #!$%@? bez mozgu sie dostaje, to juz po rundzie nozowej/pistoletowej mozna isc afk, bo szkoda czasu i nerwow
@NexciaK: To zależy od sytuacji, ale faceity wolę grać w 5, bo często na 4-5-6lvl trafiają się zjeby i nie da się na dłuższą metę wbić wyższego lvla. Ostatnio wbijam sobie 6lvl na faceicie i trafiam gościa z syrii, #!$%@? bagdadu i izraela. Typki mają po 170-200 pingu stałe no i #!$%@? grają. Pomijam już fakt ile jest zjebów, którzy traktują faceit jak nic i wychodzą w trakcie meczu jak się
@NexciaK: ja przegrywam wiekszosc ich gier? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
co ty #!$%@? #!$%@?, songo
"ludzie" z mm to w zdecydowaniej wiekszosci gowna, #!$%@? im leb, tobie w sumie tez za takie debilne #!$%@?
#!$%@? boostowac jakichs debili za free, predzej zdechne niz bede kogos na sile uszczesliwial albo podnosil range wbrew czyjejs woli
@WronaReload: No fajnie, jak wyleciales przy takich statach to raczej za toxic.
Gdybys nie byl toxiciem - wygralbys na 99%. Tak, byles problemem. Musisz dodac ze pozostala 4ka przy toxicu mogla grac gorzej. A raczej napewno skoro wywalila najlepszego w tym meczu gracza, to wolala przegrac/obnizyc szanse na wina niz grac z Toba. To nie jest oslabianie potencjalu swojego teamu? ;)

I dosyc o Tobie, post nie mial polegac na dyskusji
@NexciaK: bo grajac premade masz pewnosc ze nie trafisz na griefera, goscia co wyjdzie po przegranej pistoletowce, ruskie dziecko drace ryja do mikrofonu, masz wieksza szanse, ze dogadasz sie z teamem, dostaniesz zawsze info no i czasem wiesz jaki poziom prezentuja twoi teammaci
@RBNG: Tylko czy te plusy rownowaza cheaterow i wypadku low elo smurfow?
Dodatkowo szanse na smurfa/cheata u siebie i fakt ze jak sie rozwiniesz, to dostaniesz lepszych randomow a premade nie koniecznie zrobi krok do przodu jak Ty.
Dodatkowo grieferow i ludzi wychodzacych po pistolu jest stosunkowo malo.
Zgodzilbym sie do toxicow ktorzy potafia przegrac wygrany mecz ze jest ich sporo.
premade nie koniecznie zrobi krok do przodu jak Ty.


@NexciaK: no to graj z takimi co robia, w czym problem?

Tylko czy te plusy rownowaza cheaterow i wypadku low elo smurfow?


@NexciaK: grajac solo tez mozesz trafic w enemy jak i u siebie

Dodatkowo grieferow i ludzi wychodzacych po pistolu jest stosunkowo malo.


@NexciaK: jest bardzo duzo, albo ja tak trafiam, a bez prime to w kazdym meczu
@RBNG: Tylko ze wiekszosc cheatow gra w premade, bo po cholere cheatowac solo?
Pamietam czasy jak mocnym premade na 15 gier przegralismy chyba 14 w tym moze w 2 enemy byli czysci.
Grajac pomiedzy tym solo prawie nie przegrywalem.

EDIT: Wlasnie pomyslalem o map awarness na soloq. Jako ze 95% meczow prowadze - mam nawyk zeby wiedziec co sie dzieje na mapie itd. Wlasnie sie zastanawiam jak to wplywa na soloq