Wpis z mikrobloga

Szufla Mireczki i Mirabelki!

Wczoraj jakaś zielona pała z @WPpilot próbowała marketingu na wypoku i akurat tak się złożyło, że miałem chwilę czasu, aby się zaangażować w rozmowę. W skrócie określiłbym to jako VENI VIDI VICI, a finał historii jest taki, że robię dla Was #rozdajo o trzymiesięczny abonament na netflixie lub jego równowartość. Jeżeli już oglądacie seriale, to róbcie to dobrze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeżeli nie oglądacie, to od ziomka z Loży może wpaść ~stówa na weekendowe manewry :D

P.S. Zdjęcie z wakacji w Chorwacji dla atencji, paznokcie czyste.
P.S. 2. Zielonki w tym rozdajo d--a cicho, przykro mi :(

#lozaszydercow #heheszki #cebuladeals
loza__szydercow - Szufla Mireczki i Mirabelki!

Wczoraj jakaś zielona pała z @WPpil...

źródło: comment_wxiLtthK1HJYZu1UHQl8bM9e4p7UyDpS.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GuidReload: Dla wszystkich z horom curkom jest kod rabatowy na naszym sklepie, wpisz w koszyku "hora curka". Dostaniesz za nią 10 plnów rabatu. Z jednej strony oszczędzasz, ale patrząc z perspektywy typowego polaka-nosacza, to można rzecz, że i zarobisz :D
  • Odpowiedz
@GuidReload: Dla wszystkich z horom curkom jest kod rabatowy na naszym sklepie "hora curka". Dostaniesz za nią 10 plnów rabatu. Z jednej strony oszczędzasz, ale patrząc z perspektywy typowego polaka-nosacza, to można rzecz, że i zarobisz :D


@loza__szydercow: Panie przecież mowie że mam horom curke po co mi jakieś rabaty, jak ma pan coś za darmo to wezmnę
  • Odpowiedz
Wczoraj jakaś zielona pała z @WPpilot próbowała marketingu na wypoku i akurat tak się złożyło


@loza__szydercow: Odezwała się marna podróba Solgazu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co jak co, ale twój "marketing" jest na poziomie Seba PR z Facebooka. Nie znam tutaj drugiej bardziej żenującej firmy pod kątem prezentowanych treści.
  • Odpowiedz