Wpis z mikrobloga

Major siedział ponad 10 lat w kiciu za włamania i rozboje

cytaty z grupy Antyfani Shreka lub Majora

- Panowie gadałem z majorem dziś ponad 50 min przez telefon, poniżej ważne kwestie:

Wojtek ma swoje konto i na kanale suchodolskioriginal ma uzbierane ponad 700 zł, ale na chwile obecna nie chce wyplacac. Prawdą jest, że Wojtek ze swojej renciny 317 zł robi zakupy dla siebie i grubego, a Konon pieniądze ktore przysylają ludzie w kopertach i w paczkach bierze tylko do siebie, co ma mu major za złe bo to naprawde duże sumy są. Ludzie potrafią po 100-200zł włożyć do koperty. Konon nie może tego ujawniać bo straci mopsika.

Konon codziennie chodzi gdzieś poza szkolną na obiady, a Major w tym czasie musi ugotować sobie sam (nic wielkiego) za te swoje grosze, po czym jak konon wraca to zjada to co zostało po majorze.

Major codziennie po drodze do sklepu wchodzi do kościoła (XD)

Major siedział ponad 10 lat w kiciu za włamania i rozboje (mówił że włamania do samochodów, kradł radia etc.)

Krzysiek jakiś czas temu zadzwonił na policje, bo chciał sie z domu pozbyć Majora, lecz ten jest tam zameldowany i nie może go wyrzucić.

Generalnie major się skarżył na Krzyśka, że ciągle chce go wyrzucić a major nie ma dokąd się podziać... w mojej opinii Major nie jest tam dobrze traktowany... Krzysiek tylko sprawia wrazenie sympatycznego staruszka, ale to wyrafinowany cwaniak jest.

#kononowicz
#suchodolski
  • 6
  • Odpowiedz
@matador74: Trudno powiedzieć, czy sprawia wrażenie "sympatycznego" staruszka.
Tutaj już wielokrotnie pisaliśmy o naszych - delikatnie rzecz ujmując - wątpliwościach.
Ja sam nagadałem się ostatnio na ten temat. I jeżeli post jest prawdziwy, a Major nie mija się z prawdą, to przypuszczenia wielu z nas okazały się słuszne.
Sami są sobie winni. Pan K.K. koniecznie chciał zameldować pana Majora. Upierał się, że to "przyjaciel" i że będzie z nim mieszkał do
  • Odpowiedz