Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: Widzę wielki fan dlatego cie tak to boli xD Prawie wszystkie pokemony są wzorowane na zwierzętach to nie znaczy że nimi są .Nigdy nie kumałem tego systemu generacji w pokemonach miała być tam jakaś limitowana ilość tych gnoi a oni dodają nowe ....
  • Odpowiedz
@wisniewski-szymon: Nie wiem o co Ci chodzi. W każdej generacji, łącznie z pierwszą, pokemony są wzorowane na różnych rzeczach (mam tu też na myśli zwierzęta). Czasem przypominają je bardziej, a czasem mniej. Najlepiej powiedz, do czego konkretnie masz ten żal.

Nie wiem, kto ci obiecywał, że ma ich być limitowana ilość.
  • Odpowiedz
@NjeMjetek: myślę, że to nowy legendarny pokemon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wisniewski-szymon: Każda generacja to inna część gry. Som piniondze to wymyślają nowe :P
W obecnych grach są też pokemony przypominające lody czy zamki z piasku, a także różne inne rzeczy czasem wyglądają na udane, a czasem to mutanty :D
  • Odpowiedz
@wisniewski-szymon: Zgadzam się z tym zarzutem, że miał złapać wszystkie, a nawet nie stara się tego zrobić.
Co do pozostałych, to zauważyłem dopiero, że o anime Ci chodzi, a nie o gry. Bajka rzeczywiście jest przeciągana. Pierwsza generacja była całkiem fajna, potem mnie znudziło. Ostatnio zacząłem oglądać tę najnowszą siódmą generację i też mnie znudziła.
  • Odpowiedz
@wisniewski-szymon: @Wykopaliskasz: a to prawda, w mandze pokemon jest wszystko spoko, bohaterowie dorastają i są ludzie z innych gier z fajną fabułą. W oryginalnym zamyśle anime miało potoczyć się podobnie ale z tego co czytałem, odsunięto oryginalnego autora i zmieniono koncept na to co mamy obecnie
  • Odpowiedz
@wisniewski-szymon

patrząc na to co się stało z pokemnonami

to ja tak tylko przypomnę kilka poków z 1 geny - geodude, magnemite, grimer, diglett ( ͡° ͜ʖ ͡°)
także nic się nie porobiło, zawsze były pokemony mniej i bardziej kreatywne, czy nawet głupie. do garbodora każdy się przywala, ale do muka to już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz