Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jak się ma przepowiednia Maggy Żaby dla Cersei do dalszych losów. Zgodnie z nią Cersei nie będzie miała więcej dzieci, a przed jej śmiercią prawdopodobnie Danka zasiądzie na tronie, po czym volongar ją udusi.
Ciągle zastanawia mnie kim jest ten volongar, do tej pory myślałem, że jest nim Jaimie, ale po wywaleniu ze stolicy wydaje się to mniej prawdopodobne, zostaję Bronn oraz Góra. Może Górze coś odbije i udusi Cersei ( ͡º ͜ʖ͡º)
#got #graotron
  • 12
@Nikic21: Góra jest starszym a nie młodszym bratem, tutaj ewentualnie mógłby to być Ogar. Ale mimo wszystko szykuje się bardziej oklepany motyw czyli Jaimie coś czuję.
@ithlinneaegli: @jata12: Też go wykluczam, ale mówię kto ma dostęp do Cersei. Może być to też Arya, w sumie ma Cersei na swojej liście ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale zastanawia mnie co z jej dzieckiem, według przepowiedni nie może urodzić, więc albo poroni albo zginie przed narodzeniem dziecka. Wychodzi na to, że biali wędrowcy zrobią blitzkrieg na Westeros.
@Nikic21 a co jeśli Arya zabije Jaime'ego (czy jakoś tak), z jego twarzą uda się do Cersei gdzie dzgnie ją nożem ale nie zabije jej tylko dziecko nienarodzone. Wtedy okaże się, że Cersei też jest zmiennokształtną i jednak ona zabije Arye i weźmie jej twarz. Uda się do winterfell i zabije trojooka sroke i sama się nią stanie, cofnie w czasie, zabije nk i stanie się nim aby zabić całe westeros?