Wpis z mikrobloga

Szukam programisty, który mógłby pomóc ponad półmilionowej społeczności.
Sprawa jest banalna, ale zmieniła by całkowicie nasze życie. Piszę nasze, ponieważ sam należę do tej społeczności i bardzo mi zależy aby wszystkim pomóc.
Otóż powstała wtyczka do przeglądarki, która wspomaga pewną grę przygodową. I trzeba do tej wtyczki dodać mały skrypt.
Osobiście nie mam zielonego pojęcia co i jak, ale postaram się wszystko dokładnie wyjaśnić jeśli będzie ktoś zainteresowany.
Z góry będę wdzięczny za plusowanie, z resztą nie tylko ja. Wdzięcznych będzie ponad pół miliona graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(nie potrafię dobrze tagować :( )

#webdev #javascript #programowanie #pomoc
  • 7
No dobra.
Gra nazywa się Diggy Adventure. Mniejsza o to, jak się w nią gra i na czym ona polega.
Jednak głównym założeniem jest zbieranie energii.
Energię pozyskuje się przez zapraszanie znajomych na facebooku.
Średnio każdy z graczy ma od 2 tysięcy do 5 tyś znajomych.
Codziennie pojawiają się na tych znajomych ikonki, które informują, że można zebrać od nich energię.
Niestety pojawiają się one na losowych znajomych.
Trzeba więc CODZIENNIE klikać
Pobierz
źródło: comment_zhBmfgZGb4eEYE0AbG0Wkd6bIOCtFOgi.jpg
Ale że co? Jaki cheater? Spamer? Chyba sobie jaja robicie. Implementacja tej wtyczki jest zgodna z regulaminem twórców gry. Firma Pixel Federation pisała kiedyś, że chce coś takiego wprowadzić ale mijają lata a w tym kierunku nic sie nie dzieje. Gracze postanowili sami sobie radzić właśnie tworząc taką pomoc.
Ale no cóż. Nie rozumiecie na czym polega problem to od razu wyzywacie.