Wpis z mikrobloga

Mirki z pod tagu #wlasnafirma #biznes #krawiectwo #pomyslnabiznes Potrzebuję porady dt. własnego biznesu a dokładniej to nie ja a moja mama. Od kilku lat prowadzi swój zakład krawiecki jako działalność jednoosobowa, zdobyła dobre opinie, klienci są zadowolon, ceny ma konkurencyjnei ale przyszedł czas że klientów coraz mniej raczej z miasta się ludziom nie chce przyjeżdzać. Swego czasu miałą sporo dużych zleceń właśnie z Poznania. Prowadzi swój fp na fb ale to nie wystarcza. Zakład ma w domu ok 45/50 km od Poznania i ok 15/20km od większych miast. Miała pomysł żeby otworzyć gdzieś swój zakład w mieście ale na te chwile raczej nie jest na to przygotowana finansowo, wpadła też na pomysł kupna busa i zrobienie takiego mobilnego pogotowia krawieckiego czy coś w tym stylu czy ktoś kto siedzi w temacie mógłby coś doradzić ? Serdeczne dzięki
  • 4
@Sierkocz: Podoba nam się pomysł z punktami odbioru w Poznaniu i innych miastach, to może się udać :) Dobrym pomysłem jest również otworzenie sklepu internetowego, bo wtedy Twoja Mama poszerzy grono odbiorców, a jej stali klienci będą mogli zamawiać przez neta i dostaną paczki do domu :)