Wpis z mikrobloga

Wykopki. Na forum o relacjach damsko-męskich wypadła ciekawa dyskusja. O usługiwaniu różowym. W dodatku różowym, których: nie znacie do końca, relacja jest totalnie początkowa. I taki różowy prosi was o np. wniesienie mebli, czy stawianie drinków (przypominam, że się dopierco co poznaliście. Więc nie wiadomo co z tego wyniknie). Wnieślibyście? Bo ja nie.
A tu okazuje, że większość znajomych by na to poszło :D A i różowe oburzone, bo jak to... Biednej kobiecie nie pomóc.

b.....n - Wykopki. Na forum o relacjach damsko-męskich wypadła ciekawa dyskusja. O us...

źródło: comment_aY7VCuwRxGkhJhCVHvhDdUCoLyoQ5DSD.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@boltzmann: Driny bym nie stawiał, chyba, że bym zapraszał. Meble zalezy kiedy. Jak po robocie, to nie, bo jestem zmęczony. Co najwyżej w weekend, ale tylko w sobotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@boltzmann: z meblami mógłby chlop pomoc na zasadzie przysługi i życzliwości - ale kobieta wtedy powinna się odwdzięczyć.

A co do drinka...jak chce pić, to niech sobie sama kupić.
  • Odpowiedz
@Erwin30: Kiedyś to było mega fajne forum. Sporo gęb się poznawało. I nawet był jeden seksuolog-terapeuta, który opisywał swoje przemyśelnia i dzielił się wiedzą. A w dziale nie ma nic ciekawego, czego nie byłoby na stronie.
  • Odpowiedz
@boltzmann: Kierwa, a Gracjan cuda niewidy o tym pisał.

Ja to na podrywaju jakoś od 2011 byłem. Zajerestrowałem się w trakcie inby z Ticalem, jeśli go pamiętasz. Po tej aferze coś zaczęło gnić i powoli się pogarszać. Stara gwardia odchodziła, a nowi nie mogli się pojawiać przez blokadę zakładania kont.

Teraz, gdy się admin zmienił, poziom też opadł, z tego co widzę.
  • Odpowiedz
@Erwin30: Snoofie ma albo miał swoją fan-grupę na FB. Z poziomem to absolutna racja. Kiedyś ludzie się motywowali, opisywali raporty z działań. Teraz to grupa malkontentów jakie to baby są dzisiaj złe i zepsute przed tinder, badoo etc. Jest jeszce braciasamcy.pl ale trąci mizoginizmem i protekcjonalizmem wobec kobiet.
  • Odpowiedz
Teraz to grupa malkontentów jakie to baby są dzisiaj złe i zepsute przed tinder, badoo etc.


O to, to. Jeszcze 3, 4 lata temu podrywanie przez neta było tam wyśmiewane, bo oznaczało, że ta osoba wstydzi się zagadać na żywo. Dziś nowy admin wstawia na główną poradniki jak wyrywać przez tindera XD

Jest jeszce braciasamcy.pl ale trąci mizoginizmem i protekcjonalizmem wobec kobiet.


@boltzmann: Za dużo tam rakowej części redpilla. braciasamcy prowadzą
  • Odpowiedz
@Erwin30: @boltzmann
Hicz to jest dla mnie zagadka. Koleś sprawia wrażenie wygadanego i oczytanego, spodziewałbym się że rozgrywa loszki jak mistrz szachowy. A on albo wrzuca raporty w stylu "oboje mieliśmy chcicę i nie było nikogo lepszego na ten moment" albo się żali że zbiera zlewki za wzrost, brak merola i co tam jeszcze. Ciekawi mnie dlaczego tacy jak on - m.in. ten #!$%@? gary - niszczą podrywaja zamiast wygodnie usadowić
  • Odpowiedz
@piotr-wojcieszek: HC ściąga do siebie toksyczne dupy a potem pisze, że wszystkie takie są xD Facet ma jakąś w sobie cechę charaktetu, która jest nieprzerobiona. Na miejscu obu dałbym sobie spokój z laskami dopóki nie uprzątną łajna w głowie. Bo w ich przypadku to będzie jak waleniem głową w mur. I tak do usranej śmierci.
  • Odpowiedz
Facet ma jakąś w sobie cechę charaktetu, która jest nieprzerobiona.


@boltzmann: @piotr-wojcieszek: heatcliff ma głębokie kompleksy i wątpię, żeby chodziło o kasę. Raczej stawiałbym na to, że jest bardzo niski, albo szpetny, a o kasie gada, żeby usprawiedliwić swoje niepowodzenia "#!$%@? kobiet".

Albo jest totalnym przegrywem, mieszkającym z matką, nieuczącym się, ani nie pracującym.

Tutaj też takich spotkać można. Najpierw płaczą: "hurr durr wszystkie kobiety chcą milionów na koncie i
  • Odpowiedz
@Erwin30: HC ma ponoć ok. 35 lat :D Trochę późno szukać laski.

heatcliff ma głębokie kompleksy i wątpię, żeby chodziło o kasę.


Dokładnie to samo pisałem. Jest jakieś inne tło, bo niemożliwe żeby typ cały czas trafiał na niezainteresowane laski. W dodatku sukowate.
  • Odpowiedz
Większość mgtow można tak wyjaśnić :D Normalni ludzie nie mają problemów z ułożeniem się. Jak nikt cięnie chce to w Tobie problem


@piotr-wojcieszek: MGTOW jest odpowiedzią na inny problem, polegający na dyskryminowaniu mężczyzn w małżeństwie. U nas jeszcze tak nie ma, ale w USA laska przy rozwodzie może przejąć majątek zdobyty przez faceta PRZED ślubem.

W takiej Francji czy Niemczech dziecko jest automatycznie męża, a jak facet zrobi samodzielnie test na
  • Odpowiedz