Wpis z mikrobloga

@sebastian-tuszynski: Nie znam wiekszosci

w populousa wchodzilem w ICO fajnie dal zarobic :D ale teraz to chyba sie zatacza do dolu. widzialem jakies newsy lecialy ale chyba nie pomogło.
pillara juz pompnęli ostatnio
pivx mial mega pompe w marcu a tak to od miesiecy sobie troche urosnie troche spadnie
civic pompniety z 2-3 tygodnie temu
moją opinie na temat liska znasz :d
sys juz swoją pompke 20x też miał

BAT moim
@sebastian-tuszynski: ogolnie jak szukasz teraz jakiegos szita to pierwsze co rob to odpalaj wykres i patrz czy jakis czas temu nie mial wielkiej pompy typu 2000%. nawet jak coin jest super, ma jakis roadmap i bajery, ale ostatnio (od marca, bo wtedy zaczela sie banka) spompowano go o 2000% to hype mija i prawdopodobnie była to jego ostatnia duza pompka. tego sie po prostu nie oplaca drugi raz pompowac.

są wyjatki
Było selnąć jak był po 0.00065 eth xD


@Seid: A weź... zostawiłem bo myślałem, że wyżej skoczy. Teraz mam na ED ustawiony sell order na baardzo długi czas żeby mi ktoś to kupił jak zapomnę o istnieniu tego gówna. Cóż. Może jak koleś przestanie publikować newsy i te filmiki to cena znowu pójdzie w górę (°°
@Qiubij: Nie ruszaj bo gówno. Jak jakikolwiek news w takim PPT powoduje lekki skok w górę cen tak każdy filmik z PLR sprawa, że to dalej leci na pysk. PLR to może być bag na dłużej.
@echelon_: Oswoiłem się z tym bagiem już, czekam aż wyjdzie na jakaś większa górkę przynajmniej na 40-45 sat i spadam, nadzieja była, ale nie ma co czekać dłużej. Wszystkiego się ucze ! :D