Wpis z mikrobloga

@akwajuk21: Ogólnie to jest jeszcze jeden problem, mój facet ma 1.95m i przez to też nie mogł skorzystać z wielu atrakcji bo jest za długi (mimo że chudy). Rozumiem rozgoryczenie, płacisz 109zł za wstęp, potem stoisz w kolejce od 30 do 80 minut aby się okazało że niestety ale postałeś sobie na darmo i tak kilka razy. Bo nigdzie nie ma informacji o maksymalnych wymiarach. Więc okej niby śmieszne bo z
No tasak ale jak ktoś ma 195 cm 130 kilo wagi i 140 w klacie zapłaci za wejście jak za zboże a potem zostają atrakcje rodzinne to nie może się wpienic?


@ursus: Jak ktos jest mutantem to juz jego problem. xD Nigdy wczesniej nie byl na zadnym parku zabaw, karuzeli itp, zeby miec jakies pojecie? Niektorzy to naprawde maja problemy z dupy wziete.
@SmutekToJa przecież na samym początku kolejki do kolejki (jak to brzmi) masz info o wzroście. Dodatkowo tuż przed wejściem rpzez bramki masz dodatkową tablicę z kolejnymi informacjami (np żeby nie brać zwierząt na urządzenia xD)
@PanKara: Zawsze chciałam być jak profesor Xavier, niestety nie jestem łysa, ani nie jestem doktorem, kaleką też nie jestem, to chociaż znalazłam sobie mutanta i go szkole. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sopel87: Co do wzrostu jest informacja min 140, max 195cm czyli powinien się wpiąć, tylko zapomnieli że nie każdy tego samego wzroście będzie miał tułów i nogi takiej samej długości. Kolega wyżej ma 190 a