Wpis z mikrobloga

Czasem się zastanawiam, co gorsze, bycie #consolepeasant czy #mustardrace - mam oba sprzęty do gier, przed chwilą się ktoś #!$%@?ł, że gram na PS4, to spytałem "jak tam Zero Dawn, Uncharted itd.?", to odpowiedział, że Zero Dawn to jak Primal xDDDD Uncharted nazwał bajką xD Później zaczął coś #!$%@?ć "720p/30fps", a żadna gra nie działa w takim trybie, to nie Xbox One xD (a nawet tam jest 60 fps w tym Tekkenie w 720p, stąd taka rozdziałka) oj dzieci, dzieci... fanatyzm to jednak #!$%@? choroba, komiczne jak innych potrafi zapiec dupa, że ktoś może grać w gry niedostępne na PC xD żeby to była jeszcze kwestia wyboru, no ale widocznie nadal w tym kraju biedaków ciężko o posiadanie 2 platform do gier i nadal na czasie są te żałosne wojenki. Sam krytykuję tę generację konsol od chwili, gdy powstała (a dla Xboxa jestem bezlitosny), ale nie jestem retardem, jak ten kolo xD


#pcmasterrace #ps4 #gry #bekazpodludzi
  • 14
BTW śmieszą mnie te zdjęcia opakowań gier pod tagiem #ps4 - rozumiem że #!$%@?ście półroczne kieszonkowe w grę, ale nie ośmieszajcie się #!$%@? xD. Kupiłeś grę, no brawo. Ale nie zaśmiecaj tagu byle gównem.
@yaranaika Ja zauważyłem po sobie, że jestem fanboyem Sony. Ale nie takim fanatycznym, by przekonywać innych do PlayStation i innych wyrobów Japońców. Nie prowadzę żadnych wojenek, że konkurencja nie ma tego i owego.
Mój fanatyzm przejawia się tym, że jak coś z elektroniki szukam to najpierw produkty Sony. Wiadomo, różne są opinie o Sony, że drogie i potrafi się psuć. Mi w życiu się tak trafiło, że ani razu nie zawiodły mnie
@yaranaika tag ps4 zaśmiecają posty ludzi, którzy mają wielki dylemat jak najtaniej kupić konsolę albo jaki tv do niej wybrać. Powinna być opcja przypinania postów. Te wpisy z pudełkami to czasami jedyny zaczątek jakiejkolwiek dyskusji O GRACH w tym tagu (a nie dyskusji o graczach i personalnych wycieczek). Ja się cieszę z każdego przejawu życia pod tagiem ps4, bo niestety jest trochę słabo. :P
@sylvvy: Ciężko jest się udzielać w tagach, bo zaraz przyjdzie jakiś wielki fan Xboxa/Ps/PC i zaczyna się szambo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@alcocolino dokładnie
Również posiadam oba systemy pc i ps4 i wszystkich którzy sraja jeden na drugich uważam za idiotów. #!$%@? was obchodzi na czym ktos gra a osoby które gadaja o 30fps to sa głównie osoby z pc master race a nie console peasants by swoje epensisy przedłużać
@yaranaika: Moze mentalne dzieci lub serio dzieci musza się dowartościować czy coś i takie wojenki prowadzą. Cod/bf to podobna sprawa. Głównie gram na pc/ios, ale mam do nadrobienia trochę tytułów na ps3 i chciałbym kupić 4, a docelowo kiedyś xboxa i switcha też. XD Gry są piękne wszedzie, od konsol się niejako zaczęło, pierwsza konsola domowa z jedną gra, gdzie jedyne co można było robić to ruszać kwadracikiem na pustym ekranie.