Wpis z mikrobloga

@takwiemjestemzielonka: czasami zdarza mi się tam jechać kilka razy dziennie w różnych porach dnia, i jedyny pociąg jaki tam widziałem to ten na załączonym filmiku (4 lata temu) ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale ktoś ma tam etacik, ciekawe ile jeszcze takich bzdurnych posad w PLK jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Ichaerbledd: zgadza się, dzisiaj mi się przypomniało o tej budzie, bo
JanuszProgramowania - @takwiemjestemzielonka: czasami zdarza mi się tam jechać kilka ...
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: pewnie i jakieś zdjęcie by się znalazło. Ja tam niedaleko chodziłam do szkoły (Elementarz XD) i rodzice jak mnie odbierali to potem w tym korku staliśmy zawsze że eh, a ja głodna po szkole bo zawsze o 15:30 kończyłam, to w domu się było przed 17, a zimą to już ciemno było... no nienawidziłam szczerze tego miejsca.
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: dokopałam się do fajnego info:

"21 listopada 2001 oddano do użytku wiadukt nad ulicą Armii Krajowej, którym obecnie odbywa się ruch pociągów. W latach 80. i 90. szlabany przed funkcjonującym wówczas przejazdem kolejowym w Piotrowicach były opuszczone 13-14 godzin na dobę, a czas oczekiwania samochodów przed przejazdem sięgał 50 i więcej minut."
  • Odpowiedz