Wpis z mikrobloga

@Arkatch: no co za #!$%@? xD mam ją skonfigurowaną pod inną sieć, a nie mam kabla przy sobie. drukuje, ale nie działa dwustronne drukowanie, a jest mi potrzebne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arkatch: Drukarka ma przypisane IP 192.168.2.103 w sieci X. Ale jak się z nią bezpośrednio łączę, jakbym łączył się z routerem, ma 192.168.223.1 i na ten wchodzę, z resztą żaden nie działa
  • Odpowiedz
@matslavic1: Wejdź w ustawienia drukarki w panelu sterowania i w "Ustawieniach urządzenia" zaznacz duplex zainstalowane.

Na stronie konfiguracyjnej nic nie zdziałasz, nie ma tam raczej opcji dotyczących duplexu.
  • Odpowiedz
@matslavic1: Nie wydaje mi się. Drukarka ma pewnie przypisywany adres dynamicznie. Łącząc się z nią bezpośrednio, nie przydzielasz jej adresu, bo nie masz serwera DHCP.
Zrób może hotspot z telefonu i wtedy spróbuj
  • Odpowiedz
@matslavic1: Masz jakiś telefon z androidem? Jak tak to możesz zrobić z telefonu Router-WiFi. Wtedy będziesz miał serwer DHCP który przydzieli drukarce IP.
Połączysz komputer i drukarkę do telefonu i będziesz mógł wejść w konfigurację drukarki gdzie sobie przydzielisz statyczny adres IP.
  • Odpowiedz