Wpis z mikrobloga

@Jon_Roberts: razem ze swoimi podwładnymi pilnuje miasta. myślę, że powinni wrócić do niego i tych ziomeczków, bo sam powiedział, że jego ludzie jak nie będą walczyć a patrolować, pilnować etc. to zaczną się nudzić. myślę, że jak w następnym sezonie to się przerodzi w bunt wobec daenerys to będzie ciekawie. chociaż w sumie lepiej byłoby ich wykorzystać do walki z innymi
@Jon_Roberts: Po pierwsze nie mogła go zabrać ze sobą, bo planowała zawrzeć sojusz z jakimś rodem przez małżeństwo i by tylko przeszkadzał. Po drugie ktoś musi pilnować Mereen a on jest dowódcą Drugich Synów
jest w Essos. W 8 sezonie wróci na czele Złotej Kompanii ;)


@Antiax: Nie. To nie on dowodzi Złotą Kompanią i nie ma powodów by sądzić, że nagle zacznie. Chyba, że twórcy prowadzą miłosny wątek zabicia byłego kochanka, który stanął na czele kompanii, na czele której stanąć nie mógł.

yślę, że jak w następnym sezonie to się przerodzi w bunt wobec daenerys to będzie ciekawie


@slvk: Nie przerodzi, bo w
Nie przerodzi, bo w następnym sezonie nie ma czasu na nowe wątki, tylko kończenie zaczętych


@pan_kleks8: I jak to sobie wyobrazasz? Przez 7 odcinkow bedziemy ogladali #!$%@? z trupami? Oczywiscie, ze nie, dla kontrastu zimy jak najbardziej przewiduje sceny ze slonecznych krain
napierdlanka z trupami to jeden z wątków... tylko jeden. Oglądasz Pan ten serial w ogolę czy Pan zwyczajnie #!$%@? bo musi?


@WhoNext: no to wymien mi te wszystkie niedokonczone watki
@RBNG: skoro jedyny watek 8 sezonu to walka danki i jona z trupami to polecam obejrzeć ponownie GOT, nie ma sensu Ci nic tłumaczyć skoro widać, iż nie ogarniasz co się dzieje w serialu. Obejrzyj serial ponownie i wróć ( ͡º ͜ʖ͡º)

I jak to sobie wyobrazasz? Przez 7 odcinkow bedziemy ogladali #!$%@? z trupami? Oczywiscie, ze nie, dla kontrastu zimy jak najbardziej przewiduje sceny ze slonecznych krain


@RBNG: Mają 7 odcinków, po około godzinę. Trzy, może cztery na rozprawę z Trupami, jeden kończący (podsumowanie itp) i już praktycznie nie mają czasu na nic innego, a trzeba pokończyć wszystkie wątki. Dlatego uważam, że w nowym sezonie pojawi się jeden nowy wątek (no może