Wpis z mikrobloga

  • 278
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@makseo: Ta mała genialnie zagrała - bo dawno tak mnie nikt nie w-----ł w filmach jak ona. Normalnie chciałem by upadła i ten głupi ryj sobie rozwaliła. Ale film sam w sobie ciekawy.

  • Odpowiedz
Dlaczego naciągana? Nawet byś nie uwierzył jak można łatwo zniszczyć człowiekowi życie zwykłym pomówieniem. I to nie w filmie.


@mister_pink: Np. Dlatego, ze psycholog i policja zadawali pytania sugerujace. Tak sie nikogo nie przesluchuje, to raczej metody z czasow jak tortury byly w modzie, albo sposob na wrobienie kogos.
Dodatkowo wszelkie pobicia i ataki przez innych mieszkancow = wyrok + odszkodowania, a bohater jakis taki wyjatkowo masochistyczny, ze to wszystko
  • Odpowiedz
@Hakamairi: tak po każde pobicie zgłaszasz na policję żeby jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę w okół siebie w takiej sytuacji, a pobicia też chyba nie były mocno dotkliwe jeśli chodzi o większe uszczerbki na zdrowiu, więc na odszkodowania też bym nie liczył. Jeśli chodzi o przesłuchania to tam były w ogóle w filmie jakiekolwiek pokazana? Czy może sugerujesz się tym, że wszystkie dzieci podobnie zeznawały, więc musiały być pytania sugerujące?
  • Odpowiedz
@makseo: - Cześć Rysiek. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
- Jak to, co się stało?
- No nie, po prostu nie przychodź.
- Ale co się stało, do cholery?
- Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.
- Chyba nie myślisz, że to ja?
- No nie, pieniądze się znalazły, ale wiesz, niesmak pozostał
  • Odpowiedz
@Henryk_Chinaski: zglasilbym kazde.
Widziales w ogole film? Bo ja z 4-5 lat temu, ale pamietam bardzo dobrze.
Chodzi mi o ten fragment z przesluchaniem (kolejne sugestie i naciski na dzieci poszly juz z rozpedu):


Naciskanie na dziecko w ten sposob jest ksiazkowym wrecz przykladem jak takiego przesluchania nie robic. Caly problem tego rodzaju terapii psychologicznych opisany jest np. tutaj, gdzie to drazy sie temat tak dlugo, az sie
  • Odpowiedz