Wpis z mikrobloga

@syjusz na Warmii mało ofert. Ty z okolic? Jeśli Ślązk to tak tam dużo. Miałem jechać do Wrocka na koparke, ale właśnie sąsiad zaproponował współprace. Nie ma z kim pracować u nas wszyscy z tego uciekają a kto chce lub chciał pracować wyjechał do Niemiec. Koparka to opcja awaryjna. Narazie rozmyślam co mógłbym robić i nic mi nie przychodzi do głowy ;( Kiedys rozmyślałem nad zatrudnieniem się w jakimś dużym gospodarstwie rolnym.
@Major_Kogz: Nie ja z Pomorza. Tutaj dużo ludzi też pracuje w stoczniach ładne pieniądze zarabiaja ,ale walic od rana do wieczora po 12-14h to nie dzięki. Póki co cel to kierowca. Normowane godziny pracy. Tutaj na poczatek przy jeździe wokół komina zarobisz robiac od 6-16 od 3000zł + , zalezy od firmy. Nikt Cie nie goni przerwe swoja masz , jestes w domu.
@syjusz a tak, tak. Tam teraz ruszyła budowa tej drogi Gdańsk - Szczecin i operatorów brakuje. Miałem oferte jechać w okolice Koszalina czy Słupska. 12h :P skąd ja to znam. Budowlanka to bagno. Pieniądze nie wynagradzają wysiłku i zmarnowanego zdrowia. Szkoda.
Powiem Ci tak. Ja patrzę ,aby zarobić ale też nie tracić kontaktu z życiem prywatnym i nie tyrać od 6 do 19. Znam takich ludzi co pracuja od 6-7 i wracaja ok. 19:00. Ma ponad 4000-4500k. Co on z tym hajsem zrobi jak po powrocie do domu , zjedzeniu kolacji ? i wzięciu prysznica nie ma juz na nic siły.
@Major_Kogz: wiadomo są jeszcze ludzie porządnie wykształceni , programiści ( ͡° ͜ʖ ͡°) być może inne wyuczone zawody które daja takie albo i lepsze zarobki za w miare normalna godzinówkę, ale #!$%@? fizycznie od ciemnego do ciemnego nic nie daje.