Wpis z mikrobloga

@Major_Kogz: No w tej firmie to robię od niedawna i szef mówił że z robotą w zimie nie ma problemu,ale wcześniej kilka ładnych lat robiłem całe stany surowe z dachem i bywało że trzeba było kończyć dach w zimie i jakoś dawaliśmy radę( ͡° ͜ʖ ͡°)
@syjusz zostaw to. Niewdzieczna praca. Sam zaluje zawodu budowlanca. Zdrowie #!$%@? a za ro nikt Ci nie zaplaci. Jak juz to idz w remonty i najlepiej glazurnik-hydraulik. Kasa zajebista a i praca nie taka ciezka. Ja jestem wszystkim po trochu od glazurnika przez malarza do murarza teraz :P

@darek-jg ja wlasnie do tej pory tylko remonty a teraz z sąsiadem działam przy sso
@syjusz dobrze zrobiłeś. Ja mam 25 lat i na pewno nie będę w tym pracował do końca życia. Może do końca tego sezonu listopad? Później zajme się czymś innym. Planowałem zacząć coś z operatorem maszyn ciężkich. Zobaczymy
@Major_Kogz: w tym samym wieku jestem. Też rozważałem pójść na kurs koparki i robić każdą kategorie ,ale robiłbym to dlatego ze jest na to "popyt". Na kierowców tez jest ,ale za to lubie to robić
@syjusz kolega z którym kilka lat temu zaczynałem temat właśnie od 2 miesięcy nie pracuje już w tym. Poszedł do fabryki jako lakiernik i chwali sobie. W końcu normalne godziny pracy, przychodzi w miare czysty i domycie sie nie zajmuje godziny, nie przewala ton dziennie i ma siłe i przede wszystkim czas na robienie czegoś po pracy. Taka rzeczywistość na budowie. Bardziej to miejsce dla ludzi ktorzy nie wiedzieli co ze sobą