Wpis z mikrobloga

Lud mikrobloga zdecydował.
Jako że wszyscy domagają się udziału Axelio w igrzyskach, zostało przeprowadzone głosowanie.
Zgodziłem się zrezygnować z udziału, jeśli w głosowaniu zostanie przekroczona granica 70% dla Axelio.
Granica została przekroczona, więc oddaje mu swoje miejsce, tak jak tego chcieliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przedstawiłem już swoją sylwetkę i wziąłem udział w meczu eliminacyjnym, który wygrałem. Ale lepszym wyborem będzie Axelio, podniesie poziom tych igrzysk. Dziękuje tym, którzy oddali na mnie głosy i zgłosili do udziału w zabawie.

Zmiany w grupach:

Grupa A
1. synboży7
2. Przegrywwykopek
3. Axelio
4. Damianooo5

Grupa D
1. wyjdezprzegrywu
2. wytrzzeszcz
3. WachuPL
4. Rozpustnik

Start planowany na 29-31 sierpnia.

##!$%@?
  • 16
@ORMO-27: Przestaję śledzić tag. Niestety organizacja ##!$%@? to #przegryw. #!$%@?ą mnie te ciągłe zmiany regulaminów: tego nie można zamienić, tego wymieniamy. Bojkotuję imprezę do czasu aż będzie jasny i klarowny regulamin którego organizatorzy się będą trzymali.
@ORMO-27: Qrva... Demokracja też wybrała PIS.... Jak 5 ciapatych zagłosuje "za" gwałceniem laski zaś ona na "nie" to co ? Ma się wypiąć w imię demokracji ? Proponuję to unieważnić, wyciągnąć wnioski i zrobić spatchowane #!$%@? v1.1. Dać każdemu przegrywowi szansę, więcej eliminacji a nie jakieś "ah oh przecież xxxx jest lepszym spierdoxem niż przegrywix: zamieńmy ich! " Niech każdy ma szansę.