Wpis z mikrobloga

Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do 2000 km przebiegu, wymieniam olej i będzie można wypożyczać :)

Planowane ceny netto:

-2 h, 450 zł.

-12 h, 590 zł.

-24 h, 790 zł.

-Weekend (od. pt, zwrot pn do 10:00), 1990 zł

-Miesiąc, 7900 zł.

Nie planuję pobierać kaucji.

Do półtora tygodnia zrobię rozdajo + będziecie mogli rezerwować miejsca z jakąś zniżką dla wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No... I JEŹDZI JAK MARZENIE!

#focusrs #motoryzacja #oswiadczenie #gcscars #krakow

mfusion - Odebrałem auto w czwartek, czekam teraz na stronę internetową, dotrę go do ...

źródło: comment_NoA3pvTwCqdQJWvv3va8Y4T000u6jODh.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@RapidHere: Ostateczną historią był powrót z Zakopanego do Krakowa na łysych letnich oponach po wielkiej śnieżycy. Klient zrezygnował z samochodu. To był listopad chyba wiele lat temu. Po powrocie oddałem kluczyki i podziękowałem za współpracę. Najeździłem się w życiu sporo, ale to było jedno z najgorszych doświadczeń w moim życiu. Jak chciałeś podjecha pod górę to trzeba było się rozpędzić, jak się rozpędziłeś to śmierć w oczach.
  • Odpowiedz
  • 46
@mfusion nie no serio pytam, kto normalny wypożycza auto za 8k na miesiąc skoro przy kupnie nowego rata miesięczna wynosi pewnie w granicach 5000 zł przez trzy lata.
  • Odpowiedz
  • 5
@gangstaproblasta: Mustang, to nie jest auto sportowe. To amerykańskie GT :) Doznania z jazdy kompletnie inne. W przypadku Mustanga jednak nie "sportowe". Mi zależało na samochodach, które wiedzą jak wejść w zakręt :D Mustang też wie jak wejść, tylko, że bokiem :)
  • Odpowiedz
  • 1
@benzdriver: ten którego pokazałeś nominalnie ma 305 KM i napęd tylko na przód. Mój Focus ma 350 KM, po chipie będzie 390 KM, stały napęd na 4 koła, czego nie doświadczysz w żadnym innym hot hatchu. Dodatkowo jest specjalny tryb do driftu.
  • Odpowiedz
-2 h, 450 zł.

-12 h, 590 zł.

-24 h, 790 zł.

-Weekend (od. pt, zwrot pn do 10:00), 1990 zł

-Miesiąc, 7900 zł.


@mfusion: xDDDDDDDD powodzenia w zderzeniu z rynkiem xD auto za 150k, leasing wyjdzie 2-3x mniej miesięcznie xD
  • Odpowiedz
  • 60
@krabar: @wujogm: Chłopacy, auto wypożyczacie do zabawy, na chwilę, nie na 3-5 lat. W ogóle nie rozumiecie idei ;) w cenę kilku wynajmów w miesiącu musisz wliczyć całą ratę, horrendalnie wysokie ubezpieczenie, zwiększone koszty eksploatacji (związane z rodzajem samochodu i sposobem jego użytkowania). Jeżeli dacie radę zrobić to te 2-3x taniej, to będę Waszym najlepszym klientem.
  • Odpowiedz
leasing wyjdzie 2-3x mniej miesięcznie xD


@krabar: dokładnie... i dlatego ludzie chcący sobie w weekend pojeździć biorą leasing...xDxDxD

Idąc tym tokiem rozumowania hotele zawsze będą puste bo w cenie 4 noclegów w hotelu można mieszkanie wynająć na miesiąc xDxDxD
  • Odpowiedz