Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 8 miesiącach od ucieczki z friendzone wciąż za nią tęsknię...

Nie miałem szans jej zdobyć, więc po kilku miesiącach emocjonalnych męczarni i szczerej rozmowie zerwałem kontakt. Wiem, że ona ma do mnie o to żal.

Żyję, poznaję nowe dziewczyny, w ciągu tych kilku miesięcy totalnie przemeblowałem swoje życie. Zdarza się nawet, że nowopoznane osoby określają mnie jako bardzo dynamicznego i szczęśliwego faceta.

Mimo to nie znalazłem sobie nikogo. Same przelotne znajomości z Karynami a jak już znalazła się ogarnięta życiowo perełka to odpadlem przez swój wzrost Jarosława K.

Ech... Smuteg i nic więcej.

#feels #friendzone #przegryw #stulejacontent #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo dobra decyzja z zerwaniem kontaktu. Nawet o niej nie myśl bo będzie do Ciebie to wracać jak rak. Miej tylko w świadomości że "była i #!$%@?" a tak niech #!$%@?. Co do znalezienia - jedni znajdują w wieku 15 lat, inni 50. To nie jest pewnik że musisz koniecznie do 25 rż znaleźć. Lepiej dłużej przebierać i nawet ponosić porażki niż wybrać kogoś nudnego z kim będziesz nieszczęśliwy.

Także
OP: Tęsknię ponieważ poza faktem damsko-meskiego zainteresowania z mojej strony była ona dla mnie najzwyczajniej w świecie najlepszą przyjaciółką. Trochę taką bratnią duszą. Nie chciała mnie jako faceta ale wciąż rozumieliśmy się doskonale. Poza tym jednym faktem..

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop