Wpis z mikrobloga

Spotykam się z dziewczyną od 6 miesięcy, ja 24 lvl, ona 22. Wiadomo, pora już na kolejny etap. Wczoraj spytałem się jej ile wcześniej miała partnerów w łóżku. Zapytała się jakie to ma znaczenie, odpowiedziałem, że spore skoro mamy być razem. Powiedziała, że przeszłość się nie liczy i nie mam prawa(!) jej się o to pytać i myślała, że kocham ją za to kim jest, a nie kim była.

Ogólnie trochę mi to śmierdzi, przeczuwam że, w przeszłości mogła prowadzić rozwiązły tryb życia (3+ partnerów).

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #feels

Czy powinna mi powiedzieć ile miała partnerów seksualnych?

  • Tak. 46.4% (859)
  • Nie. 53.6% (992)

Oddanych głosów: 1851

  • 135
różowe nie "zużywają" się fizycznie tylko emocjonalnie


I to jest najmądrzejsza rzecz, jaką przeczytałem w tej dyskusji. Faceci i kobiety się różnią i nie chodzi tu tylko o to, co mają między nogami. Mają zupełnie inne podejście do związków, innaczej się angażują.
Facet widzi kobietę, widzi jej urodę i nie wie jeszcze nic o jej osobowości itp. ale i tak mówi "to jest właśnie ta, muszę się z nią ożenić" (ew. w
@pawelososo Jak sam nie jest prawiczkiem to co najmniej śmieszne jest wymaganie dziewictwa od kobiety.

@FormaLinka Omg, co za bzdury. Są ludzie lubiący seks. Są nawet ludzie, którzy świadomie wybierają seks w formie fwb i pozostają przy tym emocjonalnie poukładani.
Są też tacy, którzy i będąc dziewicą/prawiczkiem są emocjonalnie popaprani i nie nadają się do związków. Seks jako talki nie czyni z nikogo gorszego człowieka albo partnera.

@HrabiaZet Ja nie znam żadnego
@alfka: Przecież nie adresuje tego do Ciebie, napisałem w 3 osobie. Po prostu uważam że np. otyła kobieta ma prawo wymagać od faceta by był wysportowany i miał wyrzeźbione mięśnie brzucha. A to czy znajdzie się ktoś spełniający te kryteria i jednocześnie zainteresowany tą kobietą - to już inna kwestia.
@pawelososo Wiesz, no zabraniać wymagania czegokolwiek od kogokolwiek to nikt nie może. Ale niektóre wymagania są śmieszne i raczej mało prawdopodobne, że się spełnią.
Konczy jako ''silna niezalezna'' trzydziecha z przebiegiem naliczanym od gimbazy i czeka na tego ksiecia z bajki. A on zlosliwie jakos nie chce przyjsc. A jak juz przyjdzie jakis fajny facet, to Mirek, Ziutek Sebcio i 7 krasnoludkow byli lepsi od niego w lozku, wiec wypada slabo w rankingu poki nie zacznie zarabiac 15k... i tak to sie toczy.


@FormaLinka: Takimi damami wręcz wypchane są warszawskie korporacje, takie też narzekają, że