Wpis z mikrobloga

@Veloce: Tyle że nie odetniesz się od innych ludzi i mediów. Tak samo jak ciężko w dzisiejszych czasach żyć w biedzie i odmawiać sobie wszystkiego, kiedy wszędzie wokoło widać przepych. Ludzie też chcą żyć w dobrych warunkach czy być atrakcyjni. Też mają prawo marzyć. Jeśli jakąś kobietę uszczęśliwi piękniejsze ciało i ona stanie się dzięki temu bardziej pewna siebie, to dlaczego miałaby sobie tego odmawiać? Nie musimy do końca naszych dni
  • Odpowiedz
@Veloce: To nie chodzi o facetów. Kobiety robią to dla siebie. To ich życie się po tym zmienia. Poza tym, nie widzę nic złego w chęci wyglądania lepiej dla swojego faceta i to nawet jeśli i tak uważa Cię za najpiękniejszą.
  • Odpowiedz
@Veloce: Właśnie Twoje myślenie jest idiotyczne. "Ciesz się, że w ogóle żyjesz, a nie". To może sam żyj jak asceta skoro sam fakt istnienia ma być wystarczający. Nie korzystaj z żadnych uciech i dobrodziejstw, bo to głupota...

Chęć wyglądanie lepiej czy podobania się sobie nie jest puste. Sama dążę do tego żeby być jak najlepsza zarówno fizycznie, jak i osiągać sukcesy na innych płaszczyznach i co w tym takiego strasznego? To
  • Odpowiedz
@push3k-pro: To też nie tylko kwestia tego czy się akceptują czy nie, ale prawda jest taka, że co najmniej połowa ubrań dla kobiet przeznaczona jest dla kobiet, które jednak nie są płaskie. I nie mówię tu tylko o dużych dekoltach, ale także o tym, że wiele marynarek, sukienek, koszul itd. jest albo odpowiednio wyprofilowanych albo mają na biuście więcej materiału, przez co płaska kobieta nie może ich założyć, bo wygląda jak
  • Odpowiedz
@sogood: Ależ oczywiście, że są praktyczne problemy, sam to znam, bo sam jestem średnio proporcjonalny, szczególnie mam cyrki z butami, ale nie robię z tego ekscesów i się specjalnie tym nie przejmuję, bo wiem, że fasony są dostosowane do większości.

Rzeczywiście, są tu praktyczne problemy, ale niemal zawsze słyszę narzekania, że faceci wola większe cycki, więc są dwie opcje:
- mówcie prawdę, tzn, że macie problemy z ubraniami, a nie z
  • Odpowiedz
Nie wiem kto jest głupszy, facet ktory namawia na to dziewczyne, czy laska, która sie na to godzi...


@Veloce: why not both?
Poczekaj aż będziesz miał dziewczynę bez cycków XD
  • Odpowiedz
Ale operacja piersi z własnej głupoty?


@Veloce: Dlaczego? Poza tym zakładasz scenariusz, że facet namawia i laska się godzi. A jeśli laska chce sama dla siebie? Np zmniejszyć (bo wygoda, obciążenie kręgosłupa etc), lub powiększyć bo jest deską i lepiej by się czuła mając trochę większe?
  • Odpowiedz
@push3k-pro:

nie wciskaj ciemnoty, że chodzi o ubrania, bo przecież słyszę jakie są tendencje


Och, nie twierdzę przecież, że to tylko przez ubrania. Nie twierdzę nawet, że ubrania są problemem każdej płaskiej kobiety. Staram się tylko zwrócić uwagę na to, że problem może być bardziej złożony, niż się większości ludzi wydaje. I jak już napisałam "po prostu chcą się czuć szczęśliwsze" - o to chodzi, a to już indywidualna kwestia co
  • Odpowiedz
@Veloce Myślisz, że jak kobieta z kompleksami znajdzie faceta, któremu się podoba to one nagle znikną? Otóż nie. Każdy dąży do samoakceptacji i wielu osobom miłe słówka nie wystarczą.
  • Odpowiedz