Wpis z mikrobloga

@Veloce: ale też ciężko jest zwalczyć lata takiej socjalizacji. Kobiety od dziecka są bombardowane ideałami piękna, więc to nie jest głupota ulegać kompleksom. To cześć natury ludzkiej.
@Papercat: dalej jestem za swoim zdaniem, ze jest to idiotyzm. Moja była to zawsze taka miss musiała byc i wgl, teraz spędzam czas z dziewczynami całkowicie przeciwnym i tak powinno byc ;)
@Motloch: > Techniką zabiegową zapewniającą zminimalizowanie skutków ubocznych jest operacja powiększania piersi własnym tłuszczem (Breast Augmentation by Lipotransfer, lipomodeling). Zabieg składa się z dwóch etapów: pobrania tłuszczu metodą liposukcji oraz przeszczepienia go po uprzednim przygotowaniu, czyli poddaniu wirowaniu i dekantacji. W polskich klinikach wykorzystuje się w tym celu urządzenie Body Jet, odsysając tłuszcz z brzucha, ud, pośladków bądź innych obszarów z miejscowym nagromadzeniem zbędnej tkanki tłuszczowej. Piersi powiększone tą techniką wyglądają
rozumiem, jeżeli piersi sa wycięte ze względu na raka, lub zagraża to życiu lub zdrowiu. Ale operacja piersi z własnej głupoty? Idiotyzm. Nie wiem kto jest głupszy, facet ktory namawia na to dziewczyne, czy laska, która sie na to godzi...


@Veloce: A co myślisz o operacji zajączej wargi albo ogromnego nosa? Dla wielu lasek piersi to ogromny kompleks. Niektóre ich w ogóle nie mają i mają klatkę piersiową jak facet. Inne
@Veloce: zazwyczaj to laski bez namawiania robią sobie operację. Mają kompleksy na tym punkcie po prostu tak jakby cycki przesądzały o ich urodzie.
@Shanny: @arcxa: @apee:
Nadal nie rozumiecie o co mi chodzi ;) chodzi mi o to, iż kobiety ciagle podążają za "moda" bycia piękna, z każdej strony te kobiety sa oblegane pięknymi kobietami, stoja przed lustrem i #!$%@?. Zamiast cieszyc sie z JEDNEGO życia, to martwią sie cyckami... Kiedy ludzie zaczna czerpać przyjemność z życia, a nie ciagle szukać jakiegoś Ale bo laska w TV jest piękniejsza....