Wpis z mikrobloga

@fortheworld: rozumiem, jeżeli piersi sa wycięte ze względu na raka, lub zagraża to życiu lub zdrowiu. Ale operacja piersi z własnej głupoty? Idiotyzm. Nie wiem kto jest głupszy, facet ktory namawia na to dziewczyne, czy laska, która sie na to godzi...
  • Odpowiedz
@Veloce: Ale nie nazywaj ludzi głupimi tylko dlatego, że komuś podoba się coś innego. Kompleksy mówi ci to coś? Jeśli czuje kobieta czuje się źle ze swoimi piersiami albo zwyczajnie chciałaby mieć większe, to dlaczego miałaby ich sobie nie powiększyć?
  • Odpowiedz
@Veloce: ale też ciężko jest zwalczyć lata takiej socjalizacji. Kobiety od dziecka są bombardowane ideałami piękna, więc to nie jest głupota ulegać kompleksom. To cześć natury ludzkiej.
  • Odpowiedz
@Papercat: dalej jestem za swoim zdaniem, ze jest to idiotyzm. Moja była to zawsze taka miss musiała byc i wgl, teraz spędzam czas z dziewczynami całkowicie przeciwnym i tak powinno byc ;)
  • Odpowiedz
@Motloch: > Techniką zabiegową zapewniającą zminimalizowanie skutków ubocznych jest operacja powiększania piersi własnym tłuszczem (Breast Augmentation by Lipotransfer, lipomodeling). Zabieg składa się z dwóch etapów: pobrania tłuszczu metodą liposukcji oraz przeszczepienia go po uprzednim przygotowaniu, czyli poddaniu wirowaniu i dekantacji. W polskich klinikach wykorzystuje się w tym celu urządzenie Body Jet, odsysając tłuszcz z brzucha, ud, pośladków bądź innych obszarów z miejscowym nagromadzeniem zbędnej tkanki tłuszczowej. Piersi powiększone tą techniką wyglądają
  • Odpowiedz
rozumiem, jeżeli piersi sa wycięte ze względu na raka, lub zagraża to życiu lub zdrowiu. Ale operacja piersi z własnej głupoty? Idiotyzm. Nie wiem kto jest głupszy, facet ktory namawia na to dziewczyne, czy laska, która sie na to godzi...


@Veloce: A co myślisz o operacji zajączej wargi albo ogromnego nosa? Dla wielu lasek piersi to ogromny kompleks. Niektóre ich w ogóle nie mają i mają klatkę piersiową jak facet. Inne
  • Odpowiedz
@Veloce: Kobiety nie powiększają sobie cycków dla facetów, a dla samej siebie. Pewność siebie, czy zwykłe "o, teraz ta bluzka leży znakomicie".
  • Odpowiedz
@Shanny: @arcxa: @apee:
Nadal nie rozumiecie o co mi chodzi ;) chodzi mi o to, iż kobiety ciagle podążają za "moda" bycia piękna, z każdej strony te kobiety sa oblegane pięknymi kobietami, stoja przed lustrem i #!$%@?. Zamiast cieszyc sie z JEDNEGO życia, to martwią sie cyckami... Kiedy ludzie zaczna czerpać przyjemność z życia, a nie ciagle szukać jakiegoś Ale bo laska w TV jest piękniejsza....
  • Odpowiedz