Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mimo 20 lat na karku, wyglądam może curva na 17. Nie jestem jakoś przesadnie niski (180 cm here), budowa ciała OK (swego czasu ćwiczyłem na siłowni, BMI 19/20), ale za to twarz...co by tu dużo mówić - mam "bieberkowatą" urodę (zasłyszane od osób trzecich). Przez to dziewczyny w wieku mniej więcej 19-21 nie traktują mnie poważnie (wolą kolesi wyglądających na swój wiek albo też starszych), a znowu 16/17 latki, które na mnie lecą i zagadują, mnie nie interesują. O tym, że piwo bez dowodu kupię w 2 na 10 sklepach, to już nawet nie wspominam.

Co mogę z tym zrobić? Z charakteru jestem raczej spokojny i poważny; z pewnością nie zachowuję się dziecinnie. Zawsze obracałem się w towarzystwie osób starszych i z nimi najlepiej się dogadywałem. Nie raz od dorosłych osób słyszałem, że jak na swój wiek jestem dojrzały i roztropny. Ale co z tego jeśli jestem skreślany z miejsca "za twarz" i nie dostaję szansy, żeby ktoś poznał moją osobowość?

Wołam #niebieskiepaski #rozowepaski, może ktoś z Was też boryka/borykał się z takim problemem i znalazł jakieś rozwiązanie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14