Wpis z mikrobloga

Jaki telelefon ma wbudowana opcję blokady aplikacji??. Wiem że Xiaomi i Lenovo. Huawei ma ubogą(nie da się blokować ustawień i menadżera).

Wie ktoś jaki jeszcze producent ma taką opcję??(nie mówię o zewnętrznych aplikacjach typu "applock")

Motorola / LG / Sony?? Samsung chyba niema czegoś takiego?? #android #telefony #lg #motorola #samsung #smartfon
Pobierz
źródło: comment_ZQlNdOdgwRp8zS6x0G9Qu1zfpREOzuCD.jpg
  • 6
@qwelukasz: Mam p9 lite 2017 z 7.0 android i jest np taka opcja, tylko że nie można wybrać w niej np ustawień do zablokowania. Bawiłem się kilkoma telefonami i nie znalazłem tam takich opcji, oprócz właśnie lenovo i xiaomi.

To gdzie szukać takiej opcji np w samsungach??

W lenovo wystarczy wejść w ustawienia-zabezpieczenia-blokada aplikacji
W xiaomi w menadżerze.
@Wasky: ale o jaką konkretnie blokadę ci chodzi? Bo nie czaję (głównie używałem Szajsungów i nie wiem). ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeżeli masz na myśli blokowanie aplikacji tzw. "kłódką" żeby nie były zamykane przy czyszczeniu RAM, to w Samsungach teraz jest coś takiego - w nowej nakładce Samsung Experience można zakładać kłódki i aplikacje nie są wyrzucane po czyszczeniu RAM.
@Wasky: S8 ma coś w ten deseń - Secure Folder który jest piaskownicą gdzie zamyka się wybrane aplikacje/pliki. Pliki można przenosić do tego i wtedy nie ma do tego dostępu bez autoryzacji, to samo aplikacje zainstalowane tam.