Wpis z mikrobloga

Mirki wiem że dużo tu jest wylewania żalów o związkach itp, ale nie mam z kim pogadać, leżę w łóżku pokłócony z różowym i myślę czy jestem zbyt zazdrosny, czy może mam do tego uzasadnione podstawy.
Zanim ją poznałem jej rodzice wykupili wycieczkę do grecji na 2 tygodnie. Cały czas było to na horyzoncie i wiedziałem że będzie ciężko, bo widywaliśmy się codziennie albo co drugi dzień i nagle taki wyjazd, ale myślałem, że damy radę.
I siedzi tam już tydzień, ja dostaję trochę na łeb bo tęsknota i w ogóle, a do niej dzisiaj przyszli sąsiedzi z hotelu ze swoim synem - rówieśnikiem, dodam, że wszyscy fanatycy sportów ekstremalnych. Mówiła że posiedzi z nimi chwilę i pójdzie ale siedzą już 4h, piją winko itp, tysiące kilometrów dalej. Ona nie widzi problemu bo są z rodzicami (ale to kurna sąsiad więc jutro mogą nie być), a jak zacząłem mieć pretensje to napisała że ma gości i nie będzie pisać.
Czy mam się czym przejmować? Co byście zrobili na moim miejscu? Kurna już nie wiem gdyby nie praca jutro to poszedłbym po pół litra na stację, a tak pozostaje leżeć z myślami i czekać na sen który nie przyjdzie szukając pocieszenia w mikro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przepraszam jeśli was zanudziłem. Wiem że najlepiej byłoby pogadać z nią o tym ale ona nie chce pisać i nie widzi problemu. Może jakieś rady od związkowych weteranów? Poza tym że ma bolca na boku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i boje się że tą kłótnią tylko ją popchnąłęm w zdradę...
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #feels
  • 20
@Ibogaina: logiczne, że jak ma gości to trochę nie kulturalnie pisać z tobą. Daj sobie na luz. Wróci i zapomni o tym przystojniaku z sąsiedztwa z hotelu w Grecji. Jak byłem gówniakiem lvl 16 to też pokazywałem zazdrość o pierdoły i uwierz mi - źle na tym wyszedłem.
@Krawollek: @ordinaryman: dzięki, po prostu od kiedy sie poznaliśmy nie widzieliśmy się maks 3 dni a tu nie ma już jej tyle, chyba straciłem perspetywę i zbyt się zadręczam. Rano ją przeproszę za gównoburze bo może trochę #!$%@?łem
@ordinaryman: w jaki sposób poradziłeś sobie z uczuciem zazdrości które czułeś wcześniej? Bo myślę że zdrowiej byłoby się nie spinać, ale czasem ciężko spojrzeć na zimno i dopiero po czasie przychodzi olśnienie że trzeba było siedzieć cicho
@Ibogaina: znalazłem swoje zainteresowania i pasje i skupiam się na nich. Dziewczyna to towarzyszka. Wykorzystaj ten czas na rozwój, na swoje zajęcia. Bo może się okazać, że w przyszłości będziesz narzekał na brak czasu na swoje rzeczy, bo przecież "jak to nie spędzać czasu z dziewczyną non stop, przecież pomyśli że jej nie kocham".

Wiem, że umysł pokrętnie działa i często tworzy najczarniejsze scenariusze, ale pomyśl, że może ona też ma
@ordinaryman: ehh szkoda że komentarzy nie da się dodać do ulubionych. Dobrze że nie mam tego dodatku który ukrywa zielonki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuje, faktycznie zaufanie to podstawa, niestety przykre doświadczenia z przeszłości mogą sprawić że najpierw widzisz najczarniejsze scenariusze potem myślisz na ile to jest realne, jeśli w ogóle.
Także będę w takich sytuacjach starał się zastoswać domniemanie niewinności, nawet jeśli część mózgu nauczona toksycznymi
@Ibogaina: nie chodzi o to żeby siebie czy ją usprawiedliwiac w takiej sytuacji, bo i nie ma czego. Nie wiem ale to jest masakra że w każdej sytuacji ludzie teraz myślą o tym że może pojawiać się bolec. Związek trwa 3tyg jak jest w niego naprawdę zaangażowana i jest normalna kobieta to raczej nie przyjdzie jej do głowy bolec. Straszne że ludzie tak łatwo tracą wiarę w drugą osobę, chore czasy,
@leniuchowanie: myślę że dużo w tym roli pop kulktury. "Zdrady" - cały serial poświecony temu tematowi. Ostatnio jakiś film polski z wielkim napisem na billboardzie że 1/3 czy tam 2/3 kobiet zdradza. Wszędzie to dookoła. I ludzi się przyzwyczaja że to coś normalnrgo. Otacza Cię to wszędzie w okół i nawet jak wiesz że to fikcja to po czasie nie pamiętasz skąd wziąłęś tą informację, zostaje tylko przekaz.
Czasem wydaje mi