Wpis z mikrobloga

@J_Iskariota: GNU Riders Choice - ta sama manufaktura Mervin, przyjemny jest rowniez StepChild PowderSucks, NeverSummer Proto Type Two, ewentualnie z bardziej miekkich NS Warlock. Mozesz tez popatrzyc na Lib Tech Banana Magic.
No i co masz na mysli piszac troche skakania? Jak duze skocznie? Bo jak takie >8 metrow to raczej cos twardszego musisz brac...
  • Odpowiedz
@sedziam: nie skaczę daleko, bardziej na ukształtowaniu terenu lub w parku na jakichś mniejszych. W Riders Choice trochę boję się tej asymetrii.
W bananie podobało mi się, że przy mojej małej wadze, 156 sprawiała wrażnie bardziej chętnej do zabawy niż mój dość miękki Rome 153, ale gdy trzeba było, fajnie trzymała krawędzie.
Raczej idę w coś miękkiego. Zaciekawił mnie Warlock, bo pierwszy raz o niej czytam.
@draobwons: capite
  • Odpowiedz
@J_Iskariota: asymetria robi robote ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co roku Marek Sasiadek organizuje testy praktycznie co tydzien. Mozesz sobie potestowac deski Mervina aktualne oraz przyszloroczne. Jak chcesz byc na bierząco to albo fb jego albo adechade.com
  • Odpowiedz
@sedziam: zapomniałem hasła na adechade, dla tego pytam na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale dzięki za info o testach, najbliżej mam na Test drive, ale ostatnio tyle wiary, że tylko kilka ciekawych desiw sprawdziłem. Z czego najbardziej zachwycił mnie właśnie banan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz