Wpis z mikrobloga

W sprawie wczorajszego wpisu...

Osoby ze zdjęcia są w większości aktywnymi pracownikami wrocławskiej "Bułki z masłem" (ul. Pawła Włodkowica 8). Dziennikarze fakt.pl skontaktowali się z właścicielami lokalu, którzy potępili ich zachowanie. Co dalej, tego nie wiem, ale zgaduję, że szereg osób podjął już działania, które miałyby pomóc odpowiednim organom ukarać tych ludzi, jeżeli w ogóle będzie to możliwe (Art. 261. KK).

Na koniec podziękowania dla @HHHHHH, który ogarnął znalezisko, przez co sprawa trafiła do większego grona użytkowników i wszystkich tych, którzy w prywatnych wiadomościach oferowali pomoc.

#wroclaw #patologia #patologiazmiasta
Pobierz V.....o - W sprawie wczorajszego wpisu...

Osoby ze zdjęcia są w większości aktywnymi...
źródło: comment_iZoPAjKlltdZZzABDqbqBUGpm2qbaDUv.jpg
  • 43
@Venro:

Dziennikarze fakt.pl skontaktowali się z właścicielami lokalu, którzy potępili ich zachowanie


Gówno prawda. Cytat za Fakt.pl

Poprosiliśmy firmę o komentarz. Przytaczamy go w całości (pisownia oryginalna): "Drodzy Państwo, faktycznie są to nasi pracownicy. Jednak uważamy, że nasz komentarz w tej sprawie jest zbędny, ponieważ nie ingerujemy w to co robią nasi pracownicy w wolnym czasie. Co więcej nie mamy podstaw żeby ich z tego rozliczać, więc nie wiem jakiego rodzaju