Wpis z mikrobloga

Odnośnie planowanego grilla: jako że znalazły się osoby chętne którym nie pasował piątek, jak i te, którym nie pasowała sobota, robimy dwa grille ( ͡° ͜ʖ ͡°).


Ten wpis dotyczy grilla w piątek 1.09, na sobotę jest drugi wpis. Jeśli się pomyliłam i zawołałam do błędnego, to przepraszam i proszę przejść do odpowiedniego .

W piątek proponuję nie szaleć i spotkać się na plaży pod mostem Poniatowskiego o 17.Przypominam że warto przynieść swoje jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do samego grilla - niestety ja przenośnego nie posiadam, więc proponuję wyposażenie się w jednorazowe, chyba że ktoś może zaoferować coś porządniejszego.
  • 22
@bersia: To dotrzesz później :). Sporo osób może dopiero koło 18, ale wtedy może być już trochę późno żeby zaczynać rozpalanie itp., więc śmiało docieraj później :)
@Krzyszy: Ten jest drugim odnośnie piątku, są jeszcze dwa na sobotę.


Jutro rano zrobię otagowany wpis i na jednego grilla i na drugiego. Póki co sytuacja wygląda tak że w piątek o 17 (lub później jak komuś nie pasuje, po prostu ja wbijam od 17) pod Poniatem, a w sobotę od ok. 20 też pod Poniatem :).
Oczywiście Wawa _.