Wpis z mikrobloga

@yakamoz: szampony i odzywki bez silikonow balea po 0,55e. Duze sloiki balsamow, tez balea. Ichniejsze zele pod prysznic. No i wizyta w Primarku obowiazkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yakamoz: szkoda :( balea jest bardzo tania i jakosciowo spoko, sprawdz strone DM - tam sa wszystkie produkty, mozna zrobic liste zakupow, mozna zamowic z odbiorem w konkretnym sklepie :)
  • Odpowiedz
@yakamoz: nie żeby coś ale balea uchodzi w Niemczech za tanią firmę,kosmetyki z najniższej półki, każdy produkt który miałam okazał się bublem. Żele pod prysznic może i pachną ładnie ale jak dla mnie średnio się pienią. Balsamy to samo, pianki do golenia. Nie wiem czemu zawsze każdy poleca tą firmę, ale ja od razu mówię - na próbę weź ale nie spodziewaj się cudów.
  • Odpowiedz
@yakamoz: polecam faktycznie primark, jakiś płyn do płukania tkanin czy proszek, z kosmetyków to w DM jest pomadka do ust BEEnatural (z samych naturalnych składników w tym wosk pszczeli i olej kokosowy w składzie) i produkty alverde (veganskie).
  • Odpowiedz
@yakamoz tusz z alterry :3 i ich odżywkę do rzęs (rzęs Ci nie wywinie, ale fajny skład i jest mega do utrwalania brwi przed makijażem - ciężko to wyjaśnić ale trust me). Korektorów alterry nie polecam dziwna konsystencja i nawet beauty blender nie daje im rady
  • Odpowiedz