Wpis z mikrobloga

Jaka jest dobra firma produkująca obuwie, najlepiej trochę bardziej sportowe? Do codziennego chodzenia. Nike, adidas i reebok nie przetrwały u mnie całego roku, mam teraz prawie 2 lata londsdale za stówkę i trzymają się super, tylko trochę podeszwa się rozchodziła, jest nierówna. Zależy mi w sumie na tym, by nie było na tym żadnych logo, były w cenie do 300zł i były po prostu wytrzymałe. Możecie polecić jakąś firmę/konkretne buty?

#buty #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@spike200: Ja kupuje za ponad 100ke McArthury i przy moim tyraniu butów wytrzymują rok.
Czytaj wciskam się w nie z piętą, czasami pokopię w gałę, jeżdżę na rowerze i używam do codziennego użytku. Zwykle ja je niszczę niż same z siebie - porównanie do reeboka które też czasami kupuje. Jeszcze pumy coś z rodzaju deimos stary model były niezniszczalne za 150zł. Po 2 latach używałem potem do roboty tj łopata i
  • Odpowiedz
@spike200: Tak. Miałem model California, Colorado Eighty-Five i Mexico. Calfornie mam nadal jako buty to brudzenia. Prane ze 3 razy i nadal żyją. Mają ze 3 lata. Colorado trochę gorsze bo po 2 latach przetarły się na zgięciu palców. Mexico niedawno zakupione i nie powiem jak trwałość.
  • Odpowiedz
@Godziu73: No coś w te mańkę. Nie chce tych takich bardzo znanych marek, które wymieniłem, bo się nie sprawdziły. Ale wiem, że zawsze jest produkt mniej prestiżowy, ale lepszy, zwykle tak jest. Coś takiego szukam. Takie xiaomi wśród butów.
  • Odpowiedz